Başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği SHOW TV'de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi önceki akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi ve zirvede yerini aldı. 

Kızılcık Şerbeti zirvenin sahibi oldu! Yayınlanan bölümde neler yaşandı?

Kızılcık Şerbeti; ABC1 20+’da 10.92 izlenme oranı 25.40 izlenme payı, AB grubunda 10.24 izlenme oranı 26.97 izlenme payı, Total’de 8.65 izlenme oranı 21.27 izlenme payı alarak cumanın en çok izlenen yapımı oldu. 

Öte yandan dizinin yayın saati geldiği andan itibaren, Twitter'da '#KızılcıkŞerbeti' etiketi ile yaklaşık dört saat, 'Nursema' ile beş saat ve SHOW TV ile yaklaşık dokuz saat TT listesinin ilk sıralarında yer aldı. 

Kızılcık Şerbeti zirvenin sahibi oldu! Yayınlanan bölümde neler yaşandı?

YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU? 

'Ömer’le arasını düzeltmek isteyen 'Kıvılcım', onu en iyi tanıyan kişi olan 'Abdullah’la konuşmaya karar verdi. 'Kıvılcım', bu konuşmanın ardından 'Alev’in de yardımıyla 'Ömer’e büyük bir sürpriz hazırladı. Bir bahaneyle 'Ömer’i lokantaya davet ettiren 'Kıvılcım’ın sevdiği adama evlilik teklifinde bulunması izleyenleri adeta mest etti. 'Ömer’in evlilik teklifini kabul etmesiyle ikili arasındaki buzlar da erimiş oldu.

Boşandığını öğrenen 'Nursema' ise uzun bir aradan sonra ilk kez 'Umut’la buluşarak evlilik planları yaptı. Ailesinin onayını almak isteyen 'Nursema', kararını anne ve babasıyla paylaştı.

Kızılcık Şerbeti zirvenin sahibi oldu! Yayınlanan bölümde neler yaşandı?

'Abdullah', 'Nursema’nın bu kararına itiraz etmese de neden sıcak bakamadığını kızına anlattı. 'Pembe’nin de desteğiyle babasının onayını almayı başaran 'Nursema', müjdeyi 'Umut’a verdi. Evlilik yolunda ilerleyen aşıkların sevinci duygusal anlara sahne oldu.

'Doğa’yı, 'Aylin' ile aldatan 'Fatih' büyük bir pişmanlık yaşasa da gerçeği saklamaya karar verdi. Yeni araba alacak olan 'Pembe' için 'Aylin’in eve katalog getirmesi olayların fitilini ateşledi. İşten eve dönen 'Fatih, 'Aylin’i evinde görünce şoke oldu.

Bakan Göktaş'tan, Yeşilçam'ın önemli ismi Örümcer'e yardım talimatı Bakan Göktaş'tan, Yeşilçam'ın önemli ismi Örümcer'e yardım talimatı

Kızılcık Şerbeti zirvenin sahibi oldu! Yayınlanan bölümde neler yaşandı?

Bölümün final sahnesinde ise, 'Fatih ve 'Aylin’in konuşmasını duyan 'Doğa', kocasının onu aldattığını öğrenmiş oldu. Gerçeği 'Fatih’in yüzüne vurmak yerine susmayı tercih eden 'Doğa’nın ne yapacağı büyük merak konusu oldu.