Sosyal medya fenomenlerinden 28 yaşındaki Kübrasal ismiyle bilinen Kübra Aykut, "Kendimle evlenmeye karar verdim" diyerek düğün organize etti. "Zaten babamlar beni vermeye kıyamıyordu" diyen ünlü fenomen arabasını süsletti, tüm arkadaşlarını kendi düğününe davet etti.

Son ana kadar herkesin damat nerede sorusunu sorduğunu söyleyen ünlü fenomen, "Damat yok, ben varım" dedi. Kendi düzenlediği düğünde, kendisiyle evlendiğini açıklayan Aykut, düğün pastasını da kesti halay da çekti.

"KIZLAR ÜZÜLMEYİN, DAMAT YOK"

Müge Anlı'nın şehitleri anarken sarf ettiği sözler sosyal medyada tepki topladı! Müge Anlı'nın şehitleri anarken sarf ettiği sözler sosyal medyada tepki topladı!

Gelin arabasını süsleyip kullanmasının yanı sıra aracın arkasına "Kızlar üzülmeyin. Damat yok." Yazdıran ünlü ‘Kübrasal’ ismi ile tanınan sosyal medya fenomeni Kübra Aykut, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Kendiyle evlenmeye karar verdiğini söyleyen fenomen, "Kendimi kimseye layık görmediğim için kendim kendime evlenmeye karar verdim" ifadelerini kullandı.

TAKI TÖRENİ BİLE DÜZENLEDİ

28 yaşındaki sosyal medya fenomeni, düğününde takı töreni de gerçekleştirdi. O anları sosyal medya hesaplarından paylaşan Kübra Aykut, takipçilerinden birçok yorum oldu. Düğün videosu kısa sürede viral oldu ve sosyal medyada gündem oldu.