Pınar Deniz ile bir süredir sevgili olan Kaan Yıldırım yapım şirketinden çıkarken objektiflere takıldı. Gazetecilerin sorularına yanıt veren Yıldırım, "Çalışmaya devam ediyoruz, görüştüğümüz projeler var ama bakalım hayırlısı olsun. Yaz da yaklaştı ama benim henüz valla bir planım yok" diye konuştu.

kaan-yildirim

Geçtiğimiz günlerde yaz tatili için sevgilisi Pınar Deniz ile tatil yapacağı ve bir tekne kiraladığı bu tekneye de 1 milyon 800 bin TL vereceğine dair haberler çıkan Kaan Yıldırım, "Kötü günler geçirdik, bana menajerim attı ve şaşırdım. Yazmak için yazılıyor bence. Çünkü zor bir dönemden geçiyoruz bizler ülke olarak. O kadar büyük paralar ve o kadar büyük şeyler... İnsan okurken hoş hissetmiyor, bunu söylemek istiyorum. Ben asla tatile öyle bir para vermem" ifadelerini kullandı.

SON DAKİKA: Dilan Polat hakkında flaş karar! SON DAKİKA: Dilan Polat hakkında flaş karar!

Yeni saç stili ile dikkat çeken Kaan Yıldırım, gazetecilerin yeni saçlarını ve imajını da sorması üzerine, "Uzattık işte. Pınar bir şey demedi her gün yanımda olduğu ve gördüğü için. Siz biraz zaman geçtikten sonra gördünüz diye fark ettiniz bence" diye konuştu. Yıldırım, daha sonra aracına binerek oradan ayrıldı.

kaan3

Yıldırım'ın, ilk kez Eylül 2022'de el ele görüntülendiği Pınar Deniz ile çıkacağı 15 günlük tatil için bir lüks bir tekne kiraladığı ve bu tekneye 1 milyon 800 bin TL vereceğine dair haberler çıkmıştı.

Günlük kirası 120 bin TL olan yatla Ege koylarını gezecek olan çiftin, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ve İtalya'da da kısa tatiller yapmayı planladıkları belirtilmişti.

kaan4