Astroloji dünyasına bakıldığında işler her zaman da tahmin edildiği gibi ilerlemez. İş hayatı dört dörtlük mükemmelken aşk hayatı kötü gidiyor olabilir veyahut tam tersi de olabilir. Her ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar gönül meselesinde mutlu olamaz hatta bazı burçlar. Başkalarının ilişkilerini izler, herkese akıl verebilir ama uzaktan öyle bakar iç çeker durur. Bu yalnızlık altında bir sürü sebep yatar tabi. Kimisi duygusunu belli edemediği için adaylarının kendinden uzaklaşmasına neden olur kimisi çok seçicidir kimseyi beğenemez. Bir kısım ise hayatlarının merkezine başka vücutları oturtur ve aşka hiçbir zaman yelken açamazlar. Hatta şöyle ki duygu eksikliği yaşayan insanların ortak yönü, aynı burçta olmalarıdır. Bu insanlar da kendi elleriyle mutsuzluğa resmen hapsolurlar.

İşte Kazanan ama Aşkta Kaybeden Burçlar

Hırslı ve İşkolik Oğlak Burçları

   Dünyevi kazanımları ile kafayı bozmuş olan Oğlak burcu insanları, iş güç derken kafalarını başka şeye kaldıramazlar. Her daim kariyeri ön planda tutarlar ve terfi edip patron olana kadar hep savaşırlar. İş yaşantılarında hep başarılı olurlar ancak hep daha fazlasını elde etmek için mücadele içine girerler. Kefenin cebi varmış gibi davranırlar bu anlamda ve uykusuz gecelerini işe ayırırken aşk ayıracak zamanı asla bulamazlar. Hadi tamam, biriyle çıkmak istediler diyelim. Ne kadar sıcak olmak için çabalasalar da gülümsemek bile zor gelir onlara. Hatta ne kadar duygulu olsalar da duygusuz görünmeleri onlardan uzaklaşılmasına neden olur. Başka kollara koşar talipler ki ardından öyle bakakalır, hatta belki bakmaz bile… Biriyle çıkabilseler bile işten dolayı aşka zaman harcayamazlar. İşte yakaladıkları başarıyı aşkta yakalayamazlar.

Taşlar insan vücuduna nasıl etki eder? | İşte taşların sırları! Taşlar insan vücuduna nasıl etki eder? | İşte taşların sırları!

İşte Kazanan ama Aşkta Kaybeden Burçlar

Kimseyi Beğenemeyen Başak Burçları

   İşçi ruhlu burçlardan bir diğeri de Başak burcu. Başak burcu gözünü açar çalışır, gözünü kapayana kadar çalışmaya devam eder. İş disiplini oldukça yüksektir ve minimum işlerden dahi maksimumum verim alırlar. İşinin de her zaman güvenilir elemanıdır. Mükemmeliyetçi yapısıyla geliştirdiği projeler bile eksiksiz olur ve harika işler başarır. Ancak konu aşka geldi mi çuvallarlar… Sevgili seçiminde çok basit detaylara takılırlar ve aşkın güzel kısımlarını göremezler. Zamanla tüm dostları tek tek evlenip yuvalarını kurduklarında o öylece bakar ardından hepsinin. En iyiyi bulmaya çalışayım derken hep geridekilerde kalır aklı, çünkü yaş geçtikçe geçer. Aşk dünyaları resmen verimsiz bir tarladır onların.

İşte Kazanan ama Aşkta Kaybeden Burçlar

Tatmin Olmayı Beceremeyen Kova Burçları

   Aşkta kaybeden ama işte kazanan bir diğer burç da Kova burcu. Onlar, diğer burçlar kadar kariyer tutkunu ya da hırs aşığı değildir aslında ama parlak zihinleri, yenilikçi ve teknolojik bakış açıları ile kalifiye bir personel olurlar. Başarı, bir şekilde onların yanında olur bir şekilde. Gönül meseleleri konusunda da talipleri çoktur Kova burçlarının. Akıllı, ukala ve karizmatik kişilikleri onları daha da çekici yapar hatta. Kendileri ise bu ilgilere karşı her zaman soğuk kanlı yaklaşmışlardır. Aşk konusunda da tatmin olma olasılıkları oldukça düşüktür. Romantizm eksikliği vardır onlarda ve karşı tarafın duygusal açlığını doyuramazlar. Birine karşı ilgi duydukları zaman sevgilerini belli etmeyi sevmezler ve hatta var olan tüm ilişkileri de ilgisizlik nedeniyle bitmiştir. Yatakta da onların bir Kaplan olmalarını beklemeyin… Ne kadar zeki ve cool olsalar da kendilerini de partnerlerini de ruhsal olarak tatmin edemezler.

Editör: TE Bilişim