Dubai’den paylaştığı videolarla Türkiye’nin gündemine oturan Sedat Peker hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tamer Karadağlı ile ilgili bir gelişme açıkladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tamer Karadağlı ile ilgili bir gelişme açıkladı!

Halk TV Ana Haber Bülteni'ni sunan gazeteci İrfan Değirmenci, dijital dizi-film platformu Netflix’in Sedat Peker’in belgeselini çekeceğini öne sürdü.

NETFLİX SEDAT PEKER’İ BELGESEL YAPACAK

Sedat Peker’in yayınladığı videoların 100 milyon izlenmeye ulaştığını vurgulayan Değirmenci, “Netflix, Sedat Peker’in izlenme oranlarını görmüş ve harekete geçmiş diyorlar. Sedat Peker’in iddiaları, hayatı, yaşamı dizi olacakmış deniliyor. Netflix bu popülerliği kaçırmamış. Peker’in yaşamı ve ortaya konulan iddiaların bir belgesel-diziye konu olabileceği belirtiliyor” ifadelerini kullandı.

MÜGE ANLI ÖRNEĞİ VERDİ

Değirmenci’nin açıklamasının tamamı şöyle;

“Bu ülkede Müge Anlı’nın programları izlenme rekorları kırıyor. Cinayetlerin aydınlatıldığı, çok karmaşık ilişkiler ağının ortaya serildiği programlara vatandaşlar çok büyük ilgi gösteriyor. Ben zannetmiyorum ki Sedat Peker’in videolarını izlemiyor olsunlar. İzlese de dahi izlediğini söylemeyenler var. 100 milyon izlenmesi var. Sen izlemedin, ben izlemedim. Kim izliyor o zaman bunları? Netflix, Sedat Peker’in izlenme oranlarını görmüş ve harekete geçmiş diyorlar. Sedat Peker’in iddiaları, hayatı, yaşamı dizi olacakmış deniliyor. Netflix bu popülerliği kaçırmamış. Peker’in yaşamı ve ortaya konulan iddiaların bir belgesel-diziye konu olabileceği belirtiliyor”

Editör: TE Bilişim