Huysuz Virjin, karakteriyle tanınan sunucu Seyfi Dursunoğlu, solunum yetmezliği ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle 88 yaşında hayatını kaybetti. 15 gündür hastanede tedavi altında olan Dursunoğlu'nun ardından sosyal medyada birçok güzel ve özel mesajlar paylaşıldı. Bunlardan biri ise 2013'te aramızdan ayrılan gazeteci ve haber spikeri Mehmet Ali Birand'la yaptığı efsane 32. Gün programıydı.

HUYSUZ VİRJİN 32. GÜN'DE MEHMET ALİ BİRAND'I FENA SIKIŞTIRDI!

Mehmet Ali Birand'ın 2006 yılındaki 32. gün programına konuk olan Seyfi Dursunoğlu'nun "Huysuz Virjin"le sohbeti izleyenleri duygulandırdı. Programda Mehmet Ali Birand'la birlikte kanto da söyleyen Dursunoğlu, "Sıkılmadınız mı? sorusuna, "Nasıl sıkılayım, işte buyurun, buyurun... Yetti, yetti de ne yapsın ki Seyfi Dursunoğlu, onun (Huysuz Virjin) sırtından geçiniyor" cevabı herkesi eski günlere götürdü.

MEHMET ALİ BİRAND HUYSUZ VİRJİN 32. GÜN

"HAYATA BİR KERE GELİYORSUN!"

32. Gün programında Mehmet Ali Birand'a çapkınlık konusunda bazı taktikler de veren Huysuz Virjin, "Unutma bu hayata bir kere geliyorsun iyi düşün derim" sözleriyle Birand'ı fena köşeye sıkıştırmıştı.

huysuz virjin mehmet ali birand 32. gün

Ünlü Oyuncu Akın Akınözü'nün Acı Kaybı Ünlü Oyuncu Akın Akınözü'nün Acı Kaybı
Editör: TE Bilişim