Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, 5 yıldır aşk yaşadığı yönetmen Onur Ünlü ile geçtiğimiz Aralık ayında yollarını ayırmıştı. Ayrıldıktan sonra arkadaş kaldıklarını söyleyen Ergüçlü, "Tam rasyonel bir sebebi yok açıkçası... Yıpranma oldu beş yıllık ama yani çok yakın arkadaşım tabii ki yani... Her şeyim, ailemden biri gibi Onur... O yüzden ayrıldık ama arkadaşlığımız devam ediyor" ifadelerini kullanmıştı.

Geçtiğimiz günlerde oyuncu arkadaşı Ekin Koç ile bu karelerini paylaşan Ergüçlü, sokak ortasında el ele kameralara takıldı.

Tamer Karadağlı'dan Merve Dizdar'a sert tepki! "Devletini, ülkesini şikayet etmesi..." Tamer Karadağlı'dan Merve Dizdar'a sert tepki! "Devletini, ülkesini şikayet etmesi..."

Gossippasta hesabında yer alan bir fotoğraf gündeme bomba gibi düştü. Hazar Ergüçlü'nün yanındaki ismin Ekin Koç olduğu ileri sürüldü.

2017 yılında 'Hayat Sırları' dizisinde birlikte rol aldıkları bilinen Hazar Ergüçlü ve Ekin Koç o dönemde de yakıştırılmıştı. Bunun üzerine "Sevgili değil, rol arkadaşıyız. Kimse yanlış anlamasın" açıklamasını yapmışlardı.