Son zamanlarda Melisa Döngel ile olan ilişkisiyle gündeme gelen ünlü rapçi Sefo, bu sefer pembe otomobiliyle konuşuldu.

Şarkıcı Sefo, Bebek'te toz pembesi renkteki lüks aracıyla görüntülendi.  

sefo

Melisa Döngel’den ayrıldığı iddia edilen rapçi, “İlişki konularında iyi değilim. Açıklama konularında da öyleyim. O yüzden teşekkür ederim. Genel olarak bu ilişki durumlarını beceremiyorum” açıklamasını yaptı.

Oyuncu Melisa Döngel ile 'Sefo’ sahne adıyla bilinen rapçi Seyfullah Sağır'ın, geçtiğimiz ocak ayında "yeni bir aşka yelken açtıkları" yönünde haberler çıkmıştı. İddiaya göre, ikili yollarını ayrıldı ama birbirlerini takip etmeye devam ediyorlar. 

Sefo pembe otomobiliyle görüntülendi4

Sefo, toz pembe kaplattığı aracıyla Bebek trafiğinde objektiflere yansıdı. Sıkışmış trafikte kameraları fark eden rapçi, aracın camını açarak gazetecileri selamladı.

Sefo pembe otomobiliyle görüntülendi1

Oyuncu Melisa Döngel ile birlikteliğinin bittiği iddiaları hatırlatılan şarkıcı, "Bu konularla alakalı açıklama yapmadım hiç. Sizleri de anlıyorum. Biliyorum ağzımdan bir açıklama yapmadıkça bana bu soru sorulacak” dedi

"Birliktelik var mı, yok mu?" sorusuna Sefo, "Bilemedim ben şimdi" diyerek gülümsedi.

Sefo, "İlişki konularında iyi değilim. Açıklama konularında da pek iyi değilim. O yüzden teşekkür ederim” dedi.

Çalışmaktan yana çok mutlu olduğunu sözlerine ekleyen Sefo, "Henüz 25 yaşındayım, çok gencim. 50'ye kadar devam. Durmak yok” dedi.

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

‘O Ses Türkiye Rap’te jüri koltuğuna oturduğu hatırlatılan Sefo, "Güzel bir sezon olacak diye düşünüyorum. İlk defa jüriyim, heyecanlıyım ben de. Ekiple ve jüri arkadaşlarımla çok uyumlu olduk, anlaştık. Güzel şeyler çıkacak bu sene” diye konuştu.

SEfo ardından pembe aracıyla yola koyuldu. Lüks  aracının fiyatının 3.5 milyon lira olduğu öğrenildi.

Sefo pembe otomobiliyle görüntülendi3