Martı'nın "Baron" savaşı! Martı'nın "Baron" savaşı!

Sevgilisinden kanlı bıçaklı bir şekilde ayrılan Günay Musayeva, özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu. Bir AVM çıkışında objektiflere yansıyan ünlü model, “Hayatımda kimse yok. Uzun bir sürede olamayacak. İşime ve oğlumun eğitimine odaklandım” ifadelerini kullandı.

Günay Musayeva Sütyensiz Görüntülendi! ‘Uzun Bir Süre Olmayacak…’

DAVALIK OLMUŞTU…

Museyava’nın oğlunu ve kendisini darp ettiği iddiasıyla eski sevgilisi Taha Tatlı'yı bıçakladığı öne sürülmüştü. Taha Tatlıcı'nın ihbarı sonrası model hakkında dava açılmış ve İstanbul Ailenin Korunması Bürosu olayla ilgili soruşturma başlatmıştı.

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan Günay Musayeva, olayda asıl kendisinin darp edildiğini ve mağdur olduğunu belirterek, “Taha çok sinirliydi. Oğlumu dövdü. Oğlumu ve kendimi korumak için bıçağı alarak karşısına geçtim. Üzerime saldırdığında bıçak ona battı. Ben kendimi koruyordum” ifadelerini kullanmıştı.

Günay Musayeva taha tatlıcı

2.5 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR…

Savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonunda ünlü manken hakkında, ‘silahla yaralama’ suçundan dava açıldı. 2.5 yıla kadar hapsi istenen ünlü manken, Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak. Bıçaklanan Taha Tatlıcı, ünlü mankeni ve çocuğunu dövdüğü ile ilgili iddialar hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştı.

“ÇOK CANIM YANIYOR…”

Konu hakkında 2. Sayfa programına açıklama yapan ve iddiaları yalanlamayan Musayeva, “Çok canım yanıyor, üzgünüm zor anlar daha fazla konuşmak istemiyorum” demişti.

Günay Musayeva Sütyensiz Görüntülendi! ‘Uzun Bir Süre Olmayacak…’

Günay Musayeva Sütyensiz Görüntülendi! ‘Uzun Bir Süre Olmayacak…’

Editör: TE Bilişim