Günay Musayeva'nın Sevgilisi Kapısına Dayandı: Ne Olur Beni Kurtarın!

Azeri manken Günay Musayeva ve Hakan Tatlıcı arasında sular durulmuyor. Daha önce şiddet haberleriyle gündeme gelen ikili şiddet gerekçesiyle bir kez daha karakolluk oldu.

Günay Musayeva'nın Sevgilisi Kapısına Dayandı: Ne Olur Beni Kurtarın!

Günay Musayeva ve Hakan Tatlıcı ikilisi şiddet ve tehdit gerekçesiyle karakolluk oldu!.

İddialara göre Hakan Tatlıcı, sevgilisi Günay Musayeva'nın daha önce kendisini dövdüğü gerekçesiyle mahkemeden aldırdığı uzaklaştırma kararı biter bitmez soluğu sevgilisi Musayeva'nın kapısında aldı. 

İkilinin gürültüsü komşuları rahatsız etti. Günay Musayeva, sevgilisi Hakan Tatlıcı'nın gazabından kurtulmak için komşulardan 'Ne Olur Beni Kurtarın' diyerek yardım istedi.

Olaya polisin dahil olmasıyla Günay Musayeva-Hakan Tatlıcı çifti karakolluk oldu. Sevgilisi Hakan Tatlıcı'dan şikayetçi olduğu öğrenilen Günay Musayeva'nın tekrar mahkemeye başvurup Tatlıcı'nın ceza almasını istediği öğrenildi.

,ESKİ KOCASI TOLGA KAREL: BENİ ÖLDÜRTMEK İSTEDİ

Azeri manken Günay Musayeva daha önce Yaprak Dökümü dizisinde oynayıp ünlü olan Tolga Karel ile bir evlilik yapmıştı. Çiftin evliliğinden bir de çocukları bulunuyor. Tolga Karel, eski karısı Musayeva için, 'Adam tutup beni öldürtmek istedi, o adam yakalanıp cezaevine atıldı. Oğlum bir gün bu gerçekleri öğrenecek' açıklamasında bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 10:05

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER