Gülben Ergen, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Anne ve babasının boşanmasıyla ilgili konuşan Ergen, kırgınlıklarından da bahsetti.

gulben-ergen-den-yillar-sonra-gelen-baba-itirafi-16032080_2131_m

Anne ve babası kendisi çok küçükken boşanan Gülben Ergen, "Babana kırgın mısın?" sorusu üzerine "Biraz evet. Babamla resmim yok, niye yok? Buna kırgınım mesela... Anılarımız yok. Lunaparkta anımız olsun isterdim. Annem ve babam ayrılmayı başardığında ben ilkokuldaydım. Ama ayrılmayı başarıncaya kadar benim ömrümü tükettiler. Ben ilkokul 1'e giderken boşanma kararı alıp ben 5'e geçince boşandılar" dedi.

Farah Zeynep Abdullah, detoks kampında! Farah Zeynep Abdullah, detoks kampında!

gulben-ergen-den-yillar-sonra-gelen-baba-itirafi-16032080_7146_m

Babasından istediği sevgiyi göremediğini söyleyen şarkıcı, "Annem çok sevgi doluydu ama babam daha sert ve daha içkisi, kumarı, gece hayatı olan biriydi. Babam çok hareketli bir adam olduğu için de benimle fotoğrafı yoktu. Evladını severdi bunu bilirdim ama göstermezdi. Özendiğim baba ve kızlar gibi değildik. Annem ve abim sevgisini hep gösterirdi. Abimin sevgisiyle ilgili konuşabilirim ama babamla yok. Bu babamı sevmemi ya da saymama engel değildi. Başarımda ona kendi ispat etme durumum vardı. Onun gibi başarılı olmak isterdim" şeklinde konuştu.