Gülben Ergen, iş toplantıları için artık parkları tercih ediyor. 

gülben ergen magazinburada.net

İş görüşmesi için gittiği Maçka Parkı'nın önünde magazinburada.net kameralarını görünce küçük bir şaşkınlık yaşayan Gülben Ergen, pandemi dolayısıyla böyle bir çözüm yolununa gittiğini açıkladı.

Keyifli halleriyle dikkat çeken Gülben Ergen, hayatında her şeyin yolunda olduğunu yeni projeler için görüşmeler yaptığını söyledi.

GONCA VUSLATERİ'NİN ARACILIĞIYLA BİR KÖPEĞE 'CAN' OLDU

Edirne'de yaklaşık bir yıldır belediyeye ait Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi'nde yaşayan ve hayvanseverler tarafından 'Paspas' adı verilen bir köpeği, ünlü şarkıcı Gülben Ergen sahiplendi.

gülben ergen paspas

Ortalık yine karıştı! Ortalık yine karıştı!

Bir El Bin Nefes Derneği tarafından sosyal medya platformlarından paylaşılarak sahiplendirme çağrısı yapılan köpeğe, Gülben Ergen sahip çıktı. Gülben Ergen, sosyal medyadan sahiplendiği köpeğin fotoğrafını paylaşarak, "Evimize hoşgeldin #Gonca aylardır eş, dost, tanıdık kim varsa araştırdım, bekledim. Müthiş örnekler ve tekliflere rağmen, hayatımda hiç para karşılığında #can almadım. Satılmak üzere değil, sevilmek üzere, uzun zamandır üşümüş, birazda yaralı ve hasarlı bir #yürek geldi yuvamıza bugün. Çok istekli bir dörtlüyle bize dahil oldu ve beş kişilik olduk. Teşekkürler @goncavuslateri vesile olduğun için" mesajı paylaştı.

gülben ergen

Editör: TE Bilişim