Şebnem Schaefer, yıllar önce manken meslektaşı Şenol İpek'le evlenip boşandıktan sonra yaptığı 'Hala bakireyim' açıklamasıyla adından söz ettirmişti.

Bugün 37 yaşını süren Şebnem Schaefer, Antalya Belek'te güneşi görünce kendisini denizin serin sularına bıraktı.

Şebnem Schafer antalya belek

Siyah mayosu ve fit vücuduyla dikkat çeken Şebnem Schaefer, '2021 deniz sezonu açılmıştır.' diyerek karantina günlerinde yazın gelmesini dört gözle bekleyen insanlara gözünü ve gönlünü açtı.

Şebnem Schafer antalya belek

Bir dönem podyumların en çok aranan isimlerinin başında gelen ve o dönem yaptığı "Bakireyim" çıkışıyla yıllardır adından söz ettiren eski manken Şebnem Schaefer, sosyal medya hesabından yayınladığı pozlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

FİZİĞİYLE GENÇ KIZLARA MEYDAN OKUDU

Türkiye genelinde kış şartları nedeniyle soğuk hava etkisini devam ettirirken Antalya'da hava günlük güneşlik. Bunu fırsata çeviren 37 yaşındaki ünlü manken Şebnem Schafer, Belek'te güzel havanın ve tatilin tadını çıkarıyor. Yaşamını Belek'te devam ettiren ve bir yandan da iş görüşmeleri yapan eski manken, fit vücudu ile dikkatleri üzerine çekti. Schaefer, Antalya plajlarından keyifli anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Şebnem Schafer antalya belek

"O ZAMAN ÖYLE GEREKLİYDİ ÖYLE OLDU"

Helin Kandemir:Mahremiyeti tercih ediyorum! Helin Kandemir:Mahremiyeti tercih ediyorum!

2006 yılında eski nişanlısı Şenol İpek'ten ayrıldıktan sonra, doktordan aldığı raporla bakire olduğunu söyleyen ve bu çıkışı nedeniyle günlerce konuşulan Şebnem Schaefer, yaptığı açıklamada "Yaptıklarımdan hiç pişmanlık duymadım. O zaman öyle gerekliydi, öyle oldu" demişti.

Şebnem Schafer antalya belek

Editör: TE Bilişim