"İlişkide en başta kendini mutlu edebilmek, dengede olabilmek, hep sevgiyi ve sevmeyi seçebilmek önemli. Eğer karşındaki de dengedeyse o ilişki akıp gidiyor. Farklı arayışlarda olmadan, her andaki değeri ve güzelliği görebilmek lazım. Bizde böyle oldu bugüne kadar. Şu sıralar iç sesimi dinlediğimde farkındalığı artmış ve daha dingin bir ben duyuyorum."

fahriye evcen

" Anne olduğumdan beri herkesin içindeki o küçük çocuğu görebiliyorum. O yüzden daha da şefkatli bir yerden bakıyorum kendime ve insanlara.Hayatım iyi gidiyor. Ne oluyorsa, nasıl geliyorsa kabul ediyorum. Bu halimi çok sevdim."

'HİÇ BIKMIYORUM' 

"Bütün gün tek derdim; Kaan ile Kerem’i doyasıya öpmek ve koklamak. Hiç bıkmıyorum."

fahriye evcen

'KENDİMLE BAŞ BAŞA KALMAYI ÇOK SEVİYORUM' 

"Orman yürüyüşlerini çok seviyorum. Bir de bazen kendimle baş başa kalmayı. Kendimi dinlemeyi. Bu da beni çok dinlendirir.Espri anlayışım iyidir, onu çok tahmin edemiyorlar genelde."

fahriye evcen

'GURUR DUYUYORUM' 

Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı… Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı…

"Geçtiğimiz günlerde eşinin yurtdışındaki hayran kitlesini yorumlayan Fahriye Evcen “Çok güzel, müthiş bir durum bu. Gurur duyuyorum” diye konuşmuştu.

fahriye evcen