'Yalı Çapkını' dizisinde Orhan ile Gülgün karakterlerine hayat veren Emre Altuğ ile Gözde Kansu'nun bir dönem aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. İddialar sonrası Emre Altuğ ve Gözde Kansu, bir açıklama yaparak arkadaş olduklarını ifade etti.

emre altuğ

Ancak açıklamalar ve yalanlamalar pek de inandırıcı gelmedi. Bu sebeple de Emre Altuğ ve Gözde Kansu sık sık bu iddialarla yeniden yeniden gündeme geldi.Son olarak ise iki oyuncu Altın Kelebek gecesi el ele görüntülendi. Aşk yaşadıklarını her fırsatta yalanlayan ikili gecede kameralara takıldı.

Dilber dansı akımına Nez de katıldı Dilber dansı akımına Nez de katıldı

00066666-kipv

İkilinin Afra Saraçoğlunun yanına gelirken el ele olduğu anlar sosyal medyayı salladı. Oyuncular 'arkadaş' olarak mı yoksa 'sevgili' olarak mı el ele idi henüz bilinmiyor.

ALTUĞ'UN TATİL POZU SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU

Emre Altuğ, Gözde Kansu ile tatil pozunu 'yakaladı ya' notu ile paylaşınca sosyal medyada gündem olmuştu.Emre Altuğ paylaşımında 'sus' işareti yaparken Gözde Kansu'nun ise neşeli olduğu görülmüştü.Son olarak 'Yalı Çapkını' dizisinde Orhan karakteriyle karşımıza çıkan Emre Altuğ geçtiğimiz haftalarda 54 yaşına basmıştı. Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden olan Emre Altuğ son olarak oğulları Uzay ve Kuzey'in sürpriz doğum günü kutlamasını takipçileriyle paylaşmıştı.

emre altuğ

Emre Altuğ'un Çağla Şıkel ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Uzay ve Kuzey babalarının 54. yaşını sahneye getirdikleri pasta ile kutlamıştı.Sahne aldığı sırada oğullarını karşısında gören Emre Altuğ, Uzay ve Kuzey'i sevinçle kucaklamıştı. Emre Altuğ'un 13 yaşındaki oğlu Kuzey'in babasının boyunu geçmiş olması da dikkatlerden kaçmadı. Emre Altuğ'un küçük oğlu Uzay ise 11 yaşında.