Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Tipi’si Savaş Özdemir bu sezon tv8’in iddialı polisiye macera dizisi “Sıfırıncı Gün’de seyirci karşısına çıkmaya başlamıştı. Özdemir dizide Sırtlan adlı Makedonya’dan gelen bir karaktere hayat veriyordu.

28 Aralık 2022 Çarşamba günü yayın hayatına giren Sıfırıncı Gün dizisinin oyuncu kadrosunda Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Berk Cankat, Adnan Biricik, Yiğit Özşener, Esra Ruşan, Uğur Uzunel, Naz Çağla Irmak gibi popüler isimler yer alıyor. Polisiye türünde bir dizi olan Sıfırıncı Gün dizisinin yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir yer alırken senaryosunda ise Atasay Koç yer alıyor.

Etkili oyunculuğu ve yarattığı başarılı karakterlerle seyircinin gönlünde taht kuran Özdemir, 4. bölümde ekibe veda edecek. Yapımla anlaşıp projeye veda eden Özdemir’i ayrılığı da çok konuşulacak. Sıfırıncı Gün dizisinde son olarak yönetmen değişikliği yaşanmış, diziyi M. Çağatay Tosun diziyi çekmeye başlamıştı.

Diri diri yandılar: İsrail'in Refah'a düzenlediği saldırıda onlarca insan hayatını kaybetti! Diri diri yandılar: İsrail'in Refah'a düzenlediği saldırıda onlarca insan hayatını kaybetti!