ATV’nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, dün akşam ekranlara gelen 170. Bölümüyle izleyicisini ekran başına kilitledi.
Oktay Kaynarca Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil ve Sabina Toziya’nın başrollerini paylaştığı fenomen dizinin 170. Bölümünün final sahnesinde herkesi şoke eden bir olay yaşandı. Yaman Korkmaz, Behzat Façalı’ya tuzak kurdu ve adamları aracılıyla Behzat’ın olduğu arabaya saldırı düzenletti.

EDHO'da Şok Final! Ünlü Oyuncu Veda mı Ediyor?

EDHO'da Şok Final! Ünlü Oyuncu Veda mı Ediyor?
Saldırıya uğrayan Behzat Façalı’nın kanlar içinde kalmasının ardından İlyas Yardım’a koştu. O sahneler izleyenleri ekran başına kilitlerken, Behzat Façalı’nın akıbeti izleyenlerin kafasında soru işareti olarak kaldı. 

EDHO'da Şok Final! Ünlü Oyuncu Veda mı Ediyor?

İran Cumhurbaşkanı Reisi yaşamını yitirdi! İran Cumhurbaşkanı Reisi yaşamını yitirdi!

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Behzat Façalı karakterini canlandıran Emir Benderlioğlu’nun diziden ayrılıp ayrılmadığı merak konusu olurken, dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Hızır Çakırbeyli, çok sevdiği yeğeni Alpaslan’ın hayatta kalması için Yaman Korkmaz’la el sıkışmaya hazırdır. Yaman Korkmaz’ı masaya davet eden Hızır Reis’in aile içindeki çekişmeleri de devam etmektedir.

EDHO'da Şok Final! Ünlü Oyuncu Veda mı Ediyor?

Hızır Reis eve terk eder ve yerleştiği otelde Bahar Sincalı’nın markajına takılır. Bahar’ın sinsi planllarından haberi olan Ceylan Çakırbeyli ise Bahar’ın karşısına dikilir. Emin adımlarla Hızır Reis’i avucunun içine almak için planlar yapan Bahar, çocukluk arkadaşı Ömür’ü de bir bilinmeze iter. Ömür’ün Bahar yüzünden İlyas’la arası açılır ve İlyas evi terk etmeye hazırlanır.
Amcasının evinden kovulan Alpaslan kendini kolunu çizmeye başlar ve Yaman Korkmaz ile mücadeleye girmeye hazırdır. Korkmazların tek tek mekanlarını basan Alpaslan sonunda Yaman’ı köşeye sıkıştırır.

Editör: TE Bilişim