ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 6. sezonuyla ekranlara gelmek için geri sayıma geçti. Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin başrolünü paylaştığı sevilen dizinin yönetmenliğini Onur Tan yapıyor.
EDHO, her zaman olduğu gibi iddialı kadrosu ve senaryosuyla 6. sezona bomba gibi giriş yapmaya hazırlanıyor. Güzel oyuncu Pelin Akil, fenomen dizinin yeni sezon kadrosuna dahil oldu. Pelin Akin’in canlandıracağı karakter, Hızır Çakırbeyli’ye düşman olacakken, kurduğu tuzaklar dikkat çekiyor.


EDHO’nun yeni sezon kadrosuna Pelin Akil ile birlikte, Diriliş Ertuğrul ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde gösterdiği performansla dikkat çeken Engin Benli ve Kurtlar Vadisi’nde Nizamettin Güvenç karakterini canlandıran Adnan Biricik, Ünal Silver, Hakan Atalay, Erol Babaoğlu ve Gizem Arıkan da dahil oldu.

Kocaeli Gebze Alaettin Kurt Anadolu Lisesi'nde Kıyafet Krizi! Kocaeli Gebze Alaettin Kurt Anadolu Lisesi'nde Kıyafet Krizi!

YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Yeni sezondaki güçlü kadrosuyla daha şimdiden merak uyandıran fenomen dizinin yayın tarihi henüz açıklanmazken, Ekim ayında ekranlarda olacağı öğrenildi.

Editör: TE Bilişim