Model Ireland Baldwin, geçtiğimiz günlerde bir saldırıya uğramıştı. Bu nedenle bir süredir evden çıkmayan Baldwin, günler sonra ilk kez şarkıcı sevgilisi Corey Harper ile birlikte sahile indi. 24 yaşındaki model, erkek arkadaşı ile birlikte güneşin ve denizin keyfini çıkardı. Baldwin, bir ara Harper sörf yaparken sevgilisini videoya çekerken objektiflere takıldı.

DARP OLAYINDAN SONRA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Karantina günlerinin ardından hemen hemen her gün plajda görüntülenen ünlü model Ireland Baldwin, yaşadığı darp olayının ardından ilk kez plaja gitti.

Ireland Baldwin

Elon Musk 12'nci kez baba oldu! Elon Musk 12'nci kez baba oldu!

Ireland Baldwin

Bir haftadır yüzmeye ya da güneşlenmeye gitmeyen Ireland Baldwin, birkaç gün önce sevgilisiyle birlikte tekrar plaja döndü.

Ireland Baldwin

YAŞADIKLARINI SOSYAL MEDYADAN ANLATTI 

Alec Baldwin ile Kim Basinger'ın tek çocuğu 24 yaşındaki model Ireland Baldwin, geçtiğimiz hafta bir darp olayına maruz kalmıştı. Genç model, yaşadıklarını ve uğradığı saldırı sonrası yüzünde oluşan morlukları sosyal medya hesabından gözler önüne serdi.

Ireland Baldwin

Yüzündeki morlukların görüntülerini takipçileriyle paylaşan Baldwin herkesi, her zamankinden daha dikkatli olmaları konusunda uyardı.Baldwin, Malibu'da yaşadığı olayı sosyal medya hesabından "Dün akşam üzeri saatlerinde uyuşturucu etkisinde bir kadının saldırısına uğradım. Umutsuz bir şekilde para arıyordu" sözleriyle anlattı.

EŞYALARINI ALIP KAÇTI

Baldwin, söz konusu kadının kendisini darp ettikten sonra eşyalarını alıp kaçtığını dile getirdi. Genç model, kadının olay yerinden uzaklaşmasına, onu aracında bekleyen kocasının yardımcı olduğunu belirtti.

Olayın Malibu'nun tam olarak neresinde olduğunu belirtmeyen Baldwin, polisin olayı kısa sürede çözdüğünü belirtti. Baldwin, son dönemde etrafta bu tür olayların sıklıkla meydana geldiğini hatırlatarak, corona virüs yüzünden birçok kişinin işini kaybettiğini, paraya ihtiyacı olan bazı kişilerin bu tür davranışlar sergilediğini anlattı.

Ireland Baldwin, bu zor zamanlarda herkesin birbirine yardım etmesi gerektiğini de hatırlattı.

Yaşadıklarının ardından ilk kez Malibu'da plaja giden Baldwin'e, sevgilisi Corey Harper eşlik etti. Harper sörf yaparken Baldwin de onun video ve fotoğraflarını çekti.

ÜNLÜ ÇİFTİN TEK ÇOCUĞU

Ireland Baldwin, 1993 ile 2002 yılları arasında evli kalan Alec Baldwin ile Kim Basinger'ın tek çocuğu. Annesi Kim Basinger 90'ların en gözde sinema yıldızlarından biriydi.

Anne ve babası boşandıklarında henüz bir çocuk olan Ireland'ın velayeti için uzun ve zorlu bir hukuk mücadelesine girişmişti.

Editör: TE Bilişim