Plaja İnen Ireland Baldwin Mavi Bikinisiyle Dikkatleri Üzerine Çekti

Pandemi süreci boyunca aylardır evinden çıkmayan Ireland Baldwin, önceki gün sevgilisi Corey Harper ile birlikte Malibu'da görüntülendi. Çift, plajda karantina günlerinin acısını çıkarırken güzel modelin küçük gelen mavi bikinisi ise dikkatlerden kaçmadı.

Plaja İnen Ireland Baldwin Mavi Bikinisiyle Dikkatleri Üzerine Çekti

Karantina süreci boyunca aylardır evden dışarı adım atmayan Ireland Baldwin, müzisyen sevgilisi Corey Harper ile birlikte Malibu’da objektiflere takıldı.

Mavi-beyaz kareli bikinisi ve saçındaki aksesuarla dikkat çeken 24 yaşındaki ünlü model, bir ara sevgilisi Harper'a güneş kremi sürerken görüntülendi.

Baldwin, daha sonra da uzun süre köpekleriyle oynadı.

PLAJA KADAR MASKESİYLE DOLAŞTI…

Plaja ulaşıncaya kadar maskesini yüzünden çıkarmayan Ireland Baldwin, kumsala gittiğinde ise ilk iş olarak maskeyi çıkardı.

Güzel model, mavi kendisine küçük gelen bikinisiyle dikkatleri üstüne çekti.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 16:38

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE