Ünlü komedyen, heyecanla beklenen yeni gösterisine ilişkin tanıtım afişini 6 Aralık'ta sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamıştı. Ocak ayının 10'unda satışa çıkan biletler dakikalar içinde tükendi.

Cem Yılmaz, 7 Şubat - 26 Mart tarihlerinde 'CMXXIV' ile sahneye çıkacak. Bilet fiyatlarına ilişkin pek çok söylenti ve iddiadan sonra, 6 dakikada tükenen biletlerin gerçek fiyatı ortaya çıktı. Gösterinin VIP biletleri 4.400 TL'den satıldı.

Ajda Pekkan'ın inanılmaz değişimi! Ajda Pekkan'ın inanılmaz değişimi!

Müge Dağıstanlı'nın aktardığına göre, Cem Yılmaz'ın İstanbul'un Levent semtinde yer alan villası 100 milyon liraya satışa çıkarıldı.

Başarılı komedyenin emlakçısına ilanı internete koymaması söylendiği iddia edildi.

Satılığa çıktığı iddia edilen lüks villanın, İstanbul'un gözde semtlerinden biri olan Levent'te yer alan ve Cem Yılmaz'ın uzun yıllardır oturduğu lüks villası olduğu söylendi.

Cem Yılmaz, hakkında çıkan bu haberin asılsız olduğunu belirterek, X hesabından verdiği açıklamada adeta ateş püskürdü:

''Bugün tuhaf bi şekilde curcuna yapılan fotoğraf, drone cekimi vs ile haber yapılan “evini satıyor” haberi artık şakadan çıktı ve maksatlı birşeye dönüştü ! Çok eğleniyorsunuz belli ama bu haberin amacı tam olarak nedir acaba ? Uydurma oldugu gibi evin üstünde drone ne ?!?! O kısmı enteresan…Gülmedim komik değil.''