Hizbullah terör örgütü üyesi Mehmet Emin Alpsoy, Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle affedildiği gün Şarkıcı Gülşen Çolakoğlu'na imam hatiplilerle ilgili sözleri nedeniyle, “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçlamasıyla 10 ay hapis cezası verildi.


TV1OO sunucusu Ece Üner de bu duruma isyan etti.


"Hemen unutuyoruz diye artık aynı gün çıkıyor bu kararlar"
Ece Üner, şunları söyledi: “Hafıza problemimiz var, yapılan adaletsizlikleri hemen unutuyoruz diye artık aynı gün içinde çıkıyor adalet timsali kararlar. Hizbullahçıya af çıktığı gün Gülşen’e de hapis hükmü verildi.

Evet, sanatçı Gülşen, Hizbullah terör örgütü yöneticisi olarak üç kişiyi domuz bağıyla sorgulayıp öldürmekle suçlandığı için… Pardon cinayet işlediği için… Yok, pardon kadına şiddet ve çocuk tacizi dolayısıyla… Olmadı… Sokak röportajında ‘Hizbullahçıyız, kafalarını keseceğiz’ dediği için… Çok pardon kafamda bir türlü oturtamayınca cümleyi de bir türlü kuramadım kusura bakmayın. 

TV 8’e bomba transfer! TV 8’e bomba transfer!

Sanatçı Gülşen, imam hatiplilerle ilgili orkestra arkadaşına söylediği sözlerden dolayı ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik’ suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.”