'Aşk-ı Memnu'nun 'Bülent Ziyagil'i olarak ünlenen, son olarak 'Survivor' yarışmasında boy gösteren Batuhan Karacakaya dün sabaha karşı Etiler’de bir kadınla birlikte aracına binerken görüntülendi. Batuhan Karacakaya’nın “kardeşim” dediği genç kadın, fotoğrafları çekilirken elleriyle yüzünü gizledi.

"Gelin yakından çekin"
Patlayan flaşlarla şaşkınlık yaşayan oyuncu, muhabirlere “Arkadaşlar, yanımdaki kız kardeşim. Gelin yakından çekin. Beni tanıyorsunuz, kız kardeşimi tanımıyorsunuz” dedi.

 Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme  Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme

"Zamanı gelince herkes herşeyi öğrenecek"
Karacakaya ile sosyal medya fenomeni Ayşe Aslanpay arasında sular durulmuyor. Oyuncu  şiddet iddiasıyla ilgili soruya “Şu anda bir şey söylememe gerek yok. Beni zaten bilen biliyor. Zamanı gelince herkes her şeyi öğrenecek. Ailemde kadına şiddet olmadığının farkındalar. O yüzden bununla alakalı bir şey söylemediler” yanıtını verdi.


Hakkında ortaya atılan diğer iddiaların sorulmasına sinirlenen Oyuncu, “Her haberi sorarsanız olmaz ki” diye tepki gösterdi ve araçta bekleyen kadını bırakıp yürüyerek uzaklaştı.