Sinemanın acı kaybı! Sinemanın acı kaybı!

Yaptıkları evlilikle magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Hazal Kaya ve Ali Atay çifti, ikinci çocuklarını geçen mart ayında kucaklarına almışlardı.

Hazal Kaya'dan minik kızıyla yeni paylaşım

Süreyya Leyla adını verdikleri kızlarıyla zaman zaman sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunan çiftten Hazal Kaya, minik bebeğini uyuturken çektiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı ve bu kare üzerinden kocası Ali Atay'a cevaplanması zor bir soru yöneltti.

Meslektaşı Ali Atay ile mutlu bir evlilik evlilik sürdüren oyuncu Hazal Kaya, Şubat ayında kızını kucağına alarak ikinci kez anne olmuştu. Leyla Süreyya adını verdiği bebeğiyle ilk paylaşımını 8 Mart'ta yapan ünlü isim, son olarak kızının göğsünde uyuduğu anları paylaştı. Paylaşımına eşini de etiketleyen Kaya, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Hazal Kaya'dan minik kızıyla yeni paylaşım1

Doğumdan sonra çalışma hayatına geri dönen Hazal Kaya, kucağında Leyla Süreyya ile yaptığı bir başka paylaşıma da; "İki gün önce çalıştık. Şimdi yerimizden kalkamıyoruz. Ama nasıl iyi geldi işe dönmek anlatamam" notunu düşmüştü.

Hazal Kaya'dan minik kızıyla yeni paylaşım2

Ünlü isim, son olarak 7.7 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden minik kızıyla yeni bir karesini paylaştı. Leyla Süreyya'nın göğsünde uyuduğu anı fotoğraflayan güzel oyuncu, şu mesajı yazdı:

Böyle yüzünü kapatıp uyumak da ne ya? Fiko da böyle yapardı... Hangimizden acaba bu gen?

Hazal Kaya'dan minik kızıyla yeni paylaşım3

Fotoğrafına eşi Ali Atay'ı da etiketleyen Hazal Kaya'nın paylaşımı, kısa sürede takipçilerinden büyük ilgi gördü.