2002’de Türkiye güzeli seçilen, aynı yıl Miss World’de dünya üzeli ünvanını kazanan Azra Akın ekranlardan uzak, sade bir hayat yaşıyor. 2017'de Atakan Koru ile nikâh masasına oturan tescilli güzel, 2018'de oğlu Demir’i kucağına almıştı. Ünlü manken, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olacağını söylemişti.

azra akın

Sevenlerine müjdeli haberi veren ünlü isim, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Azra Akın, "Her şey yolunda. Birazcık yoğunum ve koşturuyorum şu aralar" dedi.

azra akın

"DEMİR'E YENİ DURUMU ANLATTIK"

Basın mensuplarının "Oğlunuz Demir kardeşi olacağını öğrendi mi?" sorusuna tescilli güzel, "Evet, haberi var. Demir’e güzel bir şekilde anlattık ve o da güzel bir şekilde karşıladı bu durumu. Çok heyecanlı” cevabını verdi.

BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını! BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını!

"HİÇ YARDIM ALMAYACAĞIM ANLAMINA GELMEZ"

Çalışan biri olarak yeni doğan bebeğinin bakımında bakıcıdan yardım alacağını belirten ünlü isim, "Elimden geldiğince yanında olmak istiyorum, Demir’de de aynısını yaptım. Ben karar verdim ve benim sorumluluğum ama bu hiç yardım almayacağım anlamına da gelmiyor. Sonuçta çalışan insanlarız” açıklamasını yaptı.Hamileliğin güzel gittiğini dile getiren Azra Akın, “Çok güzel gidiyor hamileliğim, bir sıkıntı yok" ifadelerini kullandı.