Aleyna Tilki Amerikalı DJ ve prodüktör Diplo ile ilk İngilizce single’ı ‘Retrograde’de çalışmıştı. Diplo daha sonra Aleyna ile Sır şarkısında da çalışmıştı. O dönemden beri görüşmeye devam eden ikili, geçtiğimiz günlerde tekrar bir araya gelmişti.

aleyna tilki

Diplo'yu Türkiye’de ağırlayan Tilki, prodüktörü Kapadokya'ya götürmüştü. Peri Bacaları'nı gezen Diplo, bölgeye hayran kalmıştı. Genç popçu, Diplo ile Kapadokya’da çekilen fotoğraflarını paylaşmıştı.

"YAVAŞ YAVAŞ AÇILMAK LAZIM"

BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını! BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını!

Aleyna Tilki, son olarak önceki gece Kadıköy'deki bir mekana girerken görüntülendi. Gazetecileri karşısında görünce kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan ünlü isim, ardından kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

aleyna tilki

Şarkıcı, havanın yağmurlu olması ile ilgili, "Ben ıslanmayı seviyorum. Denize falan da giriyorum kışın aslında. Bağışıklığıma ve bana iyi geldiğini düşünüyorum. Sosyal medyada fotoğraflar ve videolar paylaşıyorum. Ama siz benim asıl dansımı görmediniz. Onu sonraya bıraktım. Yavaş yavaş açılmak lazım yetenek olarak" dedi.

"AMERİKA'DA BANA SAHİP ÇIKTI"

Diplo ile yaptığı Kapadokya gezisi hakkında da konuşan Tilki, şu ifadeleri kullandı:

aleyna tilki

Ben ona Ankara havası dinlettim. O da Amerika'da sette insanlara Ankara havası dinletmiş. Bayağı beğenmiş. Amerika'da bana sahip çıktı. Evinde bana Türk yemekleri yediriyordu. Buraya gelince ben de onu gezdirdim.