Arda Turan ve Aslıhan Doğan, geçtiğimiz günlerde ikinci çocukları Asil Aslan Turan'ı kucaklarına almıştı. Aslıhan Doğan, “Yaşadığım duygular tarif edilemez benim için. İkinci kez bu duyguyu yaşadım çok özel ve çok güzel bir duygu” ifadeleriyle mutluluğunu dile getirdi.

ÇİFT FORVETE DÖNDÜK

Yaşadığı mutluluğu anlatan taze baba Arda Turan, “Çok mutluyum, Aslıhan'a teşekkür ettim ama sizlerin aracılığıyla da teşekkür etmiş olayım. Bana tarif edilmez duygular yaşattı, artık 4 kişilik bir aileyiz. Çift forvete döndük. Sizlere de çok teşekkür ediyoruz, bugün de yanımızda oldunuz. Bundan sonra Hamza'da olduğu gibi Asil'de göstermeme saklama gibi şeyler yok ama 40'ı çıkana kadar nazardan çekindiğimiz için onun dışında hep buralardayız görüşürüz” ifadelerini kullandı.

HER ŞEY YOLUNDA

Aslıhan Doğan, sağlıklı bir doğum gerçekleştirdiğini belirterek, “Çok şükür her şey yolunda, 3 kilo 200 gram doğdu. 52 cm'de boy. Abisinden biraz daha boylu ve kilolu çıktı” dedi.

Deniz Akkaya kızı tarafından saldırıya uğradı! Deniz Akkaya kızı tarafından saldırıya uğradı!

GÜZEL BİR TANIŞMA YAPTIK

Hamza Arda'nın kardeşini gördüğünü söyleyen Arda Turan, şu ifadeleri kullandı: “Gördü, ilk gün geldi. Güzel bir tanışma yaptık. Kardeşinden sana hediye falan var dedik, hoşuna gidecek ufak tefek bir şey aldık ona. Şimdi eve gidince bakacağız. Artık her şey çok ilerledi doktorlardan da destek alıp abi, kardeş beraber büyümeleri için, tabi bizim zamanımızdaki gibi değil. Vatanına milletine hayırlı evlat olsunlar.”

ASİL BANA BENZİYOR

Asil Aslan’ın abisinin bebekliğine benzediğini söyleyen Aslıhan Doğan, “Sonradan babaya dönüyorlar, Hamza öyle oldu. Asil bana benziyor şimdi ama bakacağız” dedi.

Editör: TE Bilişim