Tanıştığınız zamanlar böyle miydi? Tabi ki böyle değildi… Belki zamanla değişti belki gerçek yüzünü köprüyü tam geçerken gördünüz… Sizin için artık iş işten birazcık geçti değil mi? Kaptırdınız kendinizi bir defa ve geri dönüşü çok zor olan bir hayat yoluna girdiniz artık. Siz problemleri çözmeyi denediniz, bazen onu değiştirmeyi de denediniz; çünkü onu kaybetmek istemiyorsunuz ve iyi bir partner olmasını istiyorsunuz. Her şey aynı kaldığı zamanda ise çekip gitmeyi düşündünüz! Gece düşündünüz bunu çünkü nerdeyse uyku girmiyor gözünüze artık. Hata yaptığınızı düşünüyorsunuz, neden bu durum içinde olduğunuzu düşünüyorsunuz ve daha nicesini düşünüp duruyorsunuz… Peki ya tam olarak sorun neydi? Şimdi hadi bu konuya girelim birazcık. Bakalım burçların özelliklerinden hangileri, hangi davranışları onların kötü sevgili sıfatını almasına neden oluyor. İşte tüm detaylar…

Yeni yıla girmeden önce son çıkış: Aralık ayı burçları neler bekliyor? Yeni yıla girmeden önce son çıkış: Aralık ayı burçları neler bekliyor?

Anlamak Çok da Zor Değil! İşte Kötü Eş/Sevgili/Partner Özellikleri

Huzursuzluğa Neden Oluyorsa

   Kendi yaşadığı tüm problemlerin hıncını sizden mi çıkarıyor o kişi? En ufak sorunu bile büyütüp, ısıttıkça önünüze mi koyuyor? Kendi kişisel sorunlarına sizi de mi dahil ediyor? Uzaklaşmak için çok çabaladınız ama barış imzalamaktansa kendi bildiğini mi okuyor? Bitti mi peki, bu kadar mı yani? Bitmedi tabi ki... Koç burçları gibi geri adım atmıyor, Kova burçları gibi kendi bildiğinden şaşmıyor ve Başak burçları gibi hobi olarak bir problem yaratıyor. Belki de ummadığınız şekilde dünü asla dünde bırakmayan Yengeç burçları gibi tekrardan eski sorunlarından mı bahsediyor? Bütün bunlara rağmen siz hala onun aslında iyi biri olduğunu düşünüyor ve bunun için mi savaşıyorsunuz? Hayır tabi ki siz tamamen yanılıyorsunuz.

Anlamak Çok da Zor Değil! İşte Kötü Eş/Sevgili/Partner Özellikleri

Güven Sorunu Yaşamanıza Neden Oluyorsa

   Uzunca bir süredir berabersiniz ama siz hala içinizdeki kurtla mı yaşıyorsunuz? Acaba siz mi paranoyaksınız yoksa o mu gerçekten garip? Sorunu her zaman kendinizde aramak ne kadar doğru? Acaba biraz da karşı tarafı mı inceleseniz? Herkese mavi boncuk dağıtan İkizler burcu gibi kırmızı ışıkta durma konusunda bir şey bilmiyor, Aslan burcu gibi egosuna birazcık dokunan herkese göz mü kırpıyor? Yoksa kararsız halleri ile derin ilişkiler kurmayı beceremeyen Terazi burçları gibi diken üstünde mi yaşamanıza sebep oluyor? Biliyorsunuz ki güven olmadan asla ilişki yürümüyor, çünkü bu şekilde korku içinde yaşanmaz.

Anlamak Çok da Zor Değil! İşte Kötü Eş/Sevgili/Partner Özellikleri

Kıskançlık Sınırlarını Zorluyorsa

   Neden eve geç geldin sen? Neden telefonu açmadın? Telefonun şifresini mi değiştirdin sen? Neden değiştirdin? Yine etek giymişsin! Ve daha niceleri… Sizin içinizden artık yeter diye bağırıp kaçmak gelene kadar zorlarlar sınırları işte böyle. Bu neyin kafası? Bu neyin baskısı? Karşınızda kıskançlığın sınırını zorlayan Boğa burçları, şüpheci kral Akrep burçları, kuralcılık uzmanı Oğlak burçları mı var? Tabi yine siz bilirsiniz bunu. Terk etmek veya beklemek de sizin tercihiniz değil mi? Geri kalan yaşantınızda büyük kolaylıklar diliyor ve gözlerinizden öpüyoruz…