Her birimizi kahreden, çok üzen olaylar mutlaka vardır. Ya da her türlü olumsuz olayda dünyası başına yıkılan, hemen karaları bağlayan insanlarda hayatımızda bulunabilir. Ama bunun yanı sıra dünyada evi yansa dahi rahatını bozmayan, ne olacak sanki olan olmuş kafasında olup insanları rahatlatan insanlar da vardır. İşte bu dünya üzerinde hayatın tadını çıkarmayı bilen, yaşamaya bunun için gelmiş olan, ağzının tadını kaçmasını istemeyen burç insanları da var. Peki ya hangi burç insanı bunlar?

“Aman Ali Rıza Bey, Ağzımızın Tadı Kaçmasın!” Diyen 3 Burç Hangisi?

Terazi Burcu

  Hayat boyu dengesini bulmak için çalışan, dengenin ete kemiğe bürünmüş hali olmaya da yemin etmiş Terazi burçları, abartılı tepkilerden de öfkeden gözü dönüp evini barkını yakanlardan da aman yok birisi böyle dedi deyip dünyayı yıkanlardan da asla haz etmez. Küçük sorunları büyütüp ölüm kalım meselesi haline getirdiğinizi de ölse dahi anlamaz. Çünkü terazi burcu insanları her şeyin çift yönlü olduğunu bilir, karşı taraftan da dinlemekte yarar olduğunu bilir. Bu sebeple de mutuz olmak için yer arayan insanlarla asla birlikte barınmaz, barınamaz. Bu tavrı yüzünden de çevresinde çok insan tutmaz genelde. Ancak onun bu tavrı önemli problemlerin önüne geçtiği gibi bazen ise sorunun karşı tarafından daha da arttırılmasına neden olabiliyor. Ama Terazi burçları o kadar çok haklı ki… Bu hayatta neyi çok fazla büyütmeye gerek var ki? Kısacık ömrümüz var…

“Aman Ali Rıza Bey, Ağzımızın Tadı Kaçmasın!” Diyen 3 Burç Hangisi?

İkizler Burcu

   Gelelim ortamların aranan ismi olan İkizler burçlarına… Eğlence neredeyse oradan çıkan, sohbet, neşe derken ortamları şenlendiren İkizler burcu insanları, kaostan beslenmeyi değil de sürekli keşfetmeyi, öğrenmeyi daha keyifli hale getirmek için bu hayata gelmiştir. Ama tabi saçma sapan konulardan çıkan kavgalar, nerede başlayıp biteceği belli olamayan tartışmalar olduğu zaman huzursuzluğun kokusunu çok uzaklardan bile alabilen İkizler burcu, ortamdan direkt uzaklaşabilmektedir. Birbirini yemek isteye yesin, onun neşesine dokunmayın ki buna zaten izin vermez.

Burçlara göre moda trendleri neler? Hangi burç hangi kıyafetleri giymeli? Burçlara göre moda trendleri neler? Hangi burç hangi kıyafetleri giymeli?

“Aman Ali Rıza Bey, Ağzımızın Tadı Kaçmasın!” Diyen 3 Burç Hangisi?

Boğa Burcu

  Herkes bilir ki dünyada hiç kimse kavgadan haz etmez, kimse bir kavga olsa da ağzını yırtsam birilerinin demez… Çünkü herkes çok barışçıl çok hümanist değil mi? Boğa insanı, gerçekten de ağzının tadını bozan şeylerden seve seve uzaklaşır, tartışmaktan zerre kadar bile haz etmez. Aman ne gerek var şimdi ağzımızın tadını kaçırmaya diye tutturan minnoş mu minnoş bir kedi Boğa burçları… Hem sabırlı hem de inatça olan bu burç insanları, tartışmayı gerçekten sevmez ve hoşgörülü tavırları ile kavgalı ortamlardan koşarak uzaklaşır. He illa kavga etmek istiyorsanız da asla acımaz ağzına geleni sayar bakakalırsınız öyle… Onun sabrı fazladır ama taştı mı duramazsınız…