Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Canan Ergüder, Nejat İşler ve Nur Sürer'in başrollerini paylaştığı Aile dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren izleyici tarafından ilgiyle izleniyor. 

Aile dizisinde yaşanan skandal patlamanın sonuçları şoke etti! Birinin saçı, birinin sakalı yanınca...

Ancak önceki gün dizinin sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Ay Yapım, sette talihsiz bir kaza yaşandığını ve sorumlularla ilgili gerekli işlemlerin başlatılacağını yazılı bir açıklama ile duyurmuştu. 

Dizinin takipçileri tarafından set ekibine 'geçmiş olsun' dilekleri yağarken ünlü oyuncuların durumu ise merak konusu olmuştu fakat yaşanan patlama hakkında son detaylar ortaya çıktı. 

Aile dizisinde yaşanan skandal patlamanın sonuçları şoke etti! Birinin saçı, birinin sakalı yanınca...

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Aile dizisinin dün akşam üstü mezarlıkta çekilen patlama sahnesi ekibe korku dolu anlar yaşattı. Ay Yapım imzalı dizide Yusuf Soykan'ın (Tamer Yiğit) ölüm yıl dönümü sahnesi çekiliyordu. Tüm aile fertleri Devin, Hülya, Leyla, Ceylan, Cihan, Aysel, İbo, Tolga, ve bazı korumalar aile kabristanındaki çekimde hazır bulunuyordu.

Aile dizisinde yaşanan skandal patlamanın sonuçları şoke etti! Birinin saçı, birinin sakalı yanınca...

Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki sahne gereği bomba yüklü araç patlatılacaktı. Aslan (Kıvanç Tatlıtuğ) bomba konulan arabayı fark edip ailesini uyardıktan sonra bombanın gürültüyle patlatılması planlanıyordu. İlk iki tekrarda bir sorun çıkmadı, ancak 3. tekrar yapılırken Ay Yapım'a ait araçta beklenmedik anda kontrolsüz büyük bir patlama gerçekleşti, rüzgârın da etkisiyle alevler artınca ekipte büyük bir korku ve panik ortamı yaşandı.

Dizinin Ceylan'ı İpek Çiçek saçlarının önünü yanmaktan son anda kurtardı. Genç oyuncu kontrol amacıyla hastaneye götürüldü. Nejat İşler'in sakalında, Canan Ergüder'in saçında ufak yanıklar oldu. Set paydos edildi. Yapım şirketi AY Yapım yaşanan ve büyük bir faciaya neden olma ihtimali olan kaza sonrası hemen ihmalin neden kaynaklandığını araştırmak için inceleme başlattı.