Oyuncu Pelin Öztekin uzun bir aradan sonra ünlü isimlerin katıldığı bir davette görüntülendi. Basın mensuplarıyla sohbet eden Öztekin, yaz sezonunu açtığını söyledi. 35 yaşındaki ünlü isim, "Ben Alanya'da aslında yazı açtım. Şimdi İstanbul'a getirmeye çalışıyoruz" diyerek gülümsedi.

Koyu bir Galatasaray taraftarı olduğu bilinen Öztekin, gazetecilerin şakalaşmak amacıyla sorduğu, "Bir Icardi hikayesi olur mu sizin için?" sorusuna kahkahalar ile cevap vererek; şu ifadeleri kullandı:

Başlamasına ihtimal veriyorsunuz yani. Eşi Wanda'yı (Nara) ne yapacağız peki? Niye adamı bekar kadınlar ile yakıştırıyoruz ki? Çok yakışıklı ama Galatasaray'ımızda kalsın bence.

pelin öztekin1

ÖZEL HABER: Sema Ergenekon yeni sezon için sürpriz sinyali verdi! ÖZEL HABER: Sema Ergenekon yeni sezon için sürpriz sinyali verdi!

Ünlü oyuncu Pelin Öztekin, verdiği kilolarla adete başka biri haline gelmişti.

Ünlü isim, geçtiğimiz aylarda Nişantaşı'nda görüntülenmiş, "Yüzünüz gülüyor. Hayatımızda biri var mı?" sorusu üzerine; "İlla aşk mı olması lazım? İnsanın kendisini sevmesi yeterli bence" açıklamasında bulunmuştu.

mauro icardi