Burçlara göre moda trendleri neler? Hangi burç hangi kıyafetleri giymeli? Burçlara göre moda trendleri neler? Hangi burç hangi kıyafetleri giymeli?

   Çok değer verdiğiniz, sevdiğiniz bir insanı affedebilmekten daha kolay olan başka bir şey var mı bu dünyada? Seni her ne kadar sinirlendirecek olursa sinirlendirsin, onu affetmen beli bir gülüş belki bir laf atmaya bağlıdır aslında. Ama karşındaki o kişi ya daha kötü bir şey yapacak olursa? İşte bu gibi durumlarda da vicdan kavramı devreye giriyor. Affetsen bir türlü, affetmesen bir türlü durumu işte tam da bu. Kimi zaman ise affettiğini düşünüyor ama aslında içten içe affedemediğini fark ediyorsun. İşte bugünkü içeriğimizde de tam olarak bu konu üzerinde duracağız. Yani affetse de unutamayan, içten içe hep yaşayan burçları konu alacağız.

Affetse Bile Asla Unutamayan, Kinini İçine Gömen Burçlar

Akrep Burçları

   Zodyak’ın burçları arasında en kindar olanı Akrep burcudur ve ona yapılan hiçbir şeyi asla unutamaz. Yapacağı en basit şey o konuyu halının altına süpürmek olur… Tam unuttu diye düşünürsün sen ama bir gün gelir ki o sakladığı yerden birden çıkıverir her şey, yüzüne vurulur. Akrep burcunun işte intikam seven hırslı yapısı, seni affetmiş olsa bile bu af kararlığının önüne kolaylıkla geçer. Bir gün gerçeği yüzüne vurmuyorsa da seni affetti sansan da unutmamalısın ki Akrep burcu insanı hiçbir şeyi unutamaz.

Affetse Bile Asla Unutamayan, Kinini İçine Gömen Burçlar

Yengeç Burçları

  Su grubu burçlarından bir diğeri de Yengeç burcu, affetse de asla unutamayan burçlardandır. O, krizden beslenen bir yapıya sahip veya intikam aşkıyla yanıp tutuşan birisi değil. Onun elinde olmayan bazı sebepler var ki onu incitenleri asla ama asla unutmaz; kırılgan yapısı, unutmasının önüne geçer. Yengeç burcu insanı zaten nostaljik bir yapıya sahiptir; geçmişe dönük davranışlar sergiler ve ona yapılanları asla geçmişte bırakmazlar. Senin yüzüne gülse bile acıtan yer aslında onun canını yakmaya başlar.

Affetse Bile Asla Unutamayan, Kinini İçine Gömen Burçlar

Boğa Burçları

   Boğa burcu insanının inadı meşhurdur. Ona yapılan şeye göre affetme ya da affetmeme durumu değişir. Örneğin, saçma sapan şaka yapacak olursan seni affeder ancak güvenini zedeleyecek olursan asla affedilmezsin. Onu aşağılayacak herhangi bir şey yapacak olursan da kaçacak delik aramalısın. Onun affetme durumu için bir skalası var ve bu noktaya gelindiği zaman devreye inadı girecek ve ortalık karışacaktır.

Affetse Bile Asla Unutamayan, Kinini İçine Gömen Burçlar

Başak Burçları

   Başak burcu insanı, kendisine yapılan her şeye kafayı takar. Önemsiz bir şeymiş gibi davransa bile onun kafasında bu durum yer etmiştir ve sürekli olarak neden böyle şeyler yaptığını anlamaya çalışır. Kelime şakalarının altında bile ima edilen bir şey olduğunu düşünür. Takıntılı Başak burçları, detaylarda kolaylıkla kaybolur, bu aşamada sen çoktan onun unuttuğunu düşünür ve hayatının akışına kapılmaya devam edersin. Aman dikkat, o kapılar açılırsa senin için sıkıntılı bir süreç olabilir.

Affetse Bile Asla Unutamayan, Kinini İçine Gömen Burçlar

Oğlak Burçları

  Oğlak burcu insanları, medeni görünmek, saygınlığına laf getirmemek için seni affetmiş gibi görülebilir. Ancak buna inanmamalısın. Oğlak burçları acımasız davranır ve seni direkt yerinden söküp atabilir. Yalnızca doğru zamanın gelmesini bekler ve o zamana kadar da seni affetmiş gibi davranmaya devam eder; tüm bunları da oldukça profesyonel yapar.

Editör: TE Bilişim