Bazı insanlar, hangi durumda olursa olsun doğruyu söylemekten çekinebilmektedir. Çok yakın dostlarından hiç tanımadıkları insanlara, aile bireylerinden sevdiklerine kadar herkese gerçek düşüncelerini söyleme konusunda çekinceler yaşarlar. Herhangi bir çekişme, çatışma ya da yüzleşmeden kaçınmaya çalışırlar. Ancak bazı burçlar var ki doğruyu söylemekten asla çekinmez, istediklerini, gerçekleri kolaylıkla istedikleri kişiye söylerler. Hadi bakalım, yılandan korkmayan ama yalandan korkan bu sevgili burçlar hangileri?

9 Köyden Kovulacağını Bile Bile Her Zaman Doğruları Söyleyen Burçlar

Koç Burçları

   Cesurluğuyla bilinen Koç burcu insanları, her türlü yüzleşmeye hazır olarak bekler, hiçbir gerçeklikten kaçmaz. Ortamın ne olduğu ya da karşıdaki kişinin kim olduğu hiç önemli değildir onlar için. Doğru bildiği neler varsa lafı asla dolandırmaz direkt açıkça söylerler. Coşkulu olan bu burçlar, inançları için kimseyle karşı karşıya gelmekten çekinmez. Düzeltilebilecek bir durum varsa ve bunu o yapabilecekse asla çekinmez, açık gönüllülükle katılır. Ayrıca canını sıkan durumları saklamaz, istese de saklayamaz, aksine dolaysız olarak açıkça söyler.

9 Köyden Kovulacağını Bile Bile Her Zaman Doğruları Söyleyen Burçlar

Aslan Burçları

   Korkusuz liderler arasında adını zirveye yazdıran Aslan burçları da en az Koç burçları kadar dürüst ve gerçekçidir. Hiçbir şeyden asla korkmaz, her konuyu açıkça konuşur. Zaten onunla yüzleşebilmek için de yetenek gerekmektedir, çünkü gerçekten duyacak olduğunuz şeyler sizi şaşırtacak cinsten olabilir. Gösterişli yapısı zaten göz korkutur, ekstra olarak doğuştan sahip olduğu şeytan tüyleri ile kimse ona zaten karşı koyamaz. Aslan burcu insanları, bir ortama girdiği zaman zaten göz kamaştırır ve gözleri üzerine çeker, bir de sıcaklığıyla herkese mavi boncuk dağıtır ve kalpleri de fetheder. Sonuç olarak her iki türlü de aklından geçen ne varsa hep dilinin ucunda da o vardır.

9 Köyden Kovulacağını Bile Bile Her Zaman Doğruları Söyleyen Burçlar

Yay Burçları

  İki ateş burcu sonrasında karşımıza Yay burcu çıkıyor. Dürüstlükten yana olan yay burcu insanları, zaten adım atarken arkadaki adımını da unutur ki böyle bir burç insanının yalan söylemesi de ne kadar mümkün olabilir ki? O kadar savruk ve dikkatsizdir ki söylediği yalanların elinde patlayacağını bildiğinden hiç bulaşmamayı tercih eder. Bu sebeple de yalandan uzak kalmaya özen gösterir. İyimser burçlardan olan Yay burcu, söylenmesi gereken her şeyi de açıkça söyleyebilmektedir.

9 Köyden Kovulacağını Bile Bile Her Zaman Doğruları Söyleyen Burçlar

Oğlak Burçları

   En dürüst burçlar arasında yer alan Oğlak burcu, her ortamda kendini kolaylıkla ifade edebilmektedir. Hiçbir ortamdan ya da hiçbir insandan da çekinmez. Çoğunlukla duygusuz davranışlar sergileyen Oğlak burçları, mantık ve ahlakı da üst seviye önemser, tüm bunları bir arada tutar ve yalandan uzak bir hayat sürer. Hırslıdır, kuralcıdır ve yeri geldiğinde kısıtlayıcı davranır. Doğruların ortaya çıkabilmesi için elinden geleni yapar. Onun içi en önemli davranışlar arasında dürüst olmak vardır.

2024'ün en şanssız burçları belli oldu! 2024'ün en şanssız burçları belli oldu!

9 Köyden Kovulacağını Bile Bile Her Zaman Doğruları Söyleyen Burçlar

Kova Burçları

  Sağduyulu kova burcu insanları, başına geleceklerden hiç çekinmeden her zaman doğruları söyler. İdealist bir bakış açısı vardır ve her zaman doğruları dile getirir. İnsancıl tarafıyla bütün olaylarda baskın davranışlar sergiler. Bir çekişmeye şahit olursa eğer mantıklı ve tarafsız davranışlar sergileyerek doğruyu çözmeye çalışır. Her daim dürüst, eşitlikçi yaklaşım sergiler. Bu sebeple de dokuz köyden kovulacağını bilse de her zaman doğruları söyler.

Editör: TE Bilişim