Geçen haftaki dolunay ile bir sarsılma yaşadık hepimiz ve aklımızdakileri hayata geçirebilmek için çabaladık; bu hafta da bu çabalamalara devam edeceğiz gibi duruyor. Pazartesi günü Boğa burcunda Ay var ve eğer ki onun sakin, dingin enerjisinden olumlu bir şekilde faydalanırsak, Çarşamba ve Perşembe günlerine çok daha sağlam çıkarız. Çünkü bu aralar, Akrep burcunda olan sevgili iletişim gezegenimiz Merkür’ün fırtınalı değişimlerin gezegeni ve habercisi olan Uranüs arasında tartışmalar var. Bu da haliyle bizi etkiliyor derken bir de üzerine 10 Eylül itibariyle Koç burcunda geri hareket eden Mars’ın her zaman ki gibi boyundan büyük işlere kalkışmasıyla derin dönüşüm kahramanımız olan Plüton’a kafa tutması ile ortalık baya karışacak gibi duruyor. Haftanın genel olarak durumu bu; bakalım bütün bu olanlardan hangi burç nasıl etkileniyor? Hangi burcu bu hafta neler bekliyor ve hangi burç nelere dikkat etmeli, nelere özen göstermeli? İşte her burca özel haftalık yorumlar…

5-11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta para piyasasında inişler ve çıkışlar yaşanacak, geleneksel düzenlerde temel değişimler yaşanırken biz, kendi iç sesimizi dinlemeye çalışıyoruz. Ancak, etrafımızdaki olayla öyle bir hızla değişecek ki sanki yağmurdan kaçarken doluya tutulmuşuz hissi yaşıyoruz. Bu haftanın genel bakışında sığınabilecek olduğumuz tek liman, her zaman sakin düşüncelerimiz ve sağduyulu yaklaşımımız olacaktır. Bütün bunlar sebebiyle gökyüzü altında kazalar olabilir ve beklenmedik riskler ile karşı karşıya kalabiliriz. Tüm bunlar için mümkün mertebe tedbirli olmaya özen göstermeliyiz.

   Tüm bu haftanın gerginliği ve sorumluluk yükleri ile dolu olan hava, Cuma günü, Ay kendi yuvası olan Yengeç’e geçtiği zaman biraz daha yumuşayacaktır. Bugünlerde içimizde bulunan anne şefkatini iyi beslemeli, Terazi burcundaki yaşam enerjimizi tutmalı ve hedeflerimize kavuşma fırsatlarımızı iyi değerlendirmeliyiz. Geçelim yorumlara…

5-11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu

  Geçen hafta burcunuzda bulunan güçlü dolunayın peşinden güçlü, yüksek tempolu günlerin içine gireceksiniz. Sizin gibi öncü olan burçların üzerinde bulunan Güneş, Jüpiter gibi gezegenlerin yaratmış olduğu zorlu etkileşimler ile uğraşırken özellikle de ikili ilişkilerinizde sigorta şalterini kapatmak için adım atacak olabilirsiniz. Bu sebeple de kendinize boşuna stres yüklememeli, olayları akışına bırakmalısınız. Aksi takdirde özellikle de Çarşamba ve Perşembe günlerinde ruhsal, fiziksel olarak zorluklar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde bu haftalarda iyi dinleyici olmak sizin için çok iyi olacaktır. Maddi olarak da dalgalanmalar yaşayabilirsiniz ancak öz değerinizin kıymetini bilmesi, sosyal yaşamınızda konumunuzu iyi korumalısınız. Pazar günü de sizin için tam bir dinlenme günü olacak, sevdiklerinizle güzel planlar yapabilirsiniz.

5-11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu

   Geçen haftaki dolunay etkisi ile günlük yaşamınızdaki birçok şeye yetişmekte zorluk yaşayabilmeniz oldukça olası. Aynı gün içinde hem iş hem de özel hayata yetişebilmek size çok zor gelebilir; bu sebeple de kendinizle mücadele etmeyi bırakın ve oluruna bırakarak hayatın kendi akışını takip etmelisiniz. Fırsat buldukça da doğa ile iç içe vakit geçirmeli, sevdiğiniz, kendiniz olduğunuz ortamlarda zaman geçirmelisiniz. Cuma günü, Ay, Yengeç burcuna geçecek ve böylelikle uzun zamandır görüşemediğiniz yakınlarınızla hasret giderebilirsiniz. Pazar gününe geldiğimizde dostluk, aşk hayatınızda çok daha sıkılaşmalar olabilir, sevdiklerinizle harika zaman geçirebilirsiniz.

5-11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu

   Geçen hafta, sosyal hayatınızın ateşi fitillenmiş ve gerilimli bir akış ortaya çıkmıştı. Hafta ortasına geldiğimizde gelecek yaşantınızla ilgili önemli kararlar alacak ve ortaklıkla alakalı gelişmeler yaşayacaksınız. Borçlar ya da miras konuları gündeme gelebilir, ortaklık ve borç gibi konularda bu hafta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz. Çarşamba günü yönetici gezegeniniz olan Merkür, Akrep burcunda geri gitmeye başlayarak ve bu da sizin zorluklarla mücadele etmenizin sinyallerini size göstererek yorulacağınızı göstermektedir. Beden sağlığınıza özen göstermeli; özellikle de cinsel organ ve boşaltım organlarınıza dikkat etmelisiniz. Cumartesi günü elinizde olmayan ve pek isteyerek yapmayacağınız bir harcamanız var ancak içiniz rahat olsun, çünkü uzun vadeli baktığınızda faydasını göreceğiniz bir harcama olacak bu. Haftanın tüm stresini sevdiğiniz alanlarda bir şeyler yaparak atabilirsiniz.

5-11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu

   Geçen hafta, kariyer hayatınızda ve sosyal yaşamınızda değişimler yaratan güçlü dolunay sonrasında bu hafta da adrenalin etkisini atamayacaksınız. Özellikle de iş ve özel hayatınızda ikili ilişkilerinize dair gelişmeler yaşanacak ki buna hazırlıklı olmalısınız Uzun zamandan beri ekmiş olduğunuz tohumlar, artık çok güçlü ve bunu herkese göstererek başarınızı takdir ettireceksiniz. Perşembe günü geldiğinde sizin dışınızda gelişecek olan bir tartışma yaşanacak ve siz bir nevi hakemlik yapacaksınız. Bu hakemlik göreviniz ile bir anda herkes tarafından güvenilen birisi haline geleceksiniz. Bu süreç içerisinde sağduyulu yapınızla koruma ve kollama seven karakterinizle, kibirden ve gururdan uzak kalarak kendiniz için gerçek hassasiyeti toplayacaksınız. Özellikle hafta sonu geldiğinde ruhunuz altında herkes kanatlarınız altına girip uyumak isteyecek, size karşı enerji artışları çok yüksek olacak. Sevdiklerinizin sahip olduğu mutluluk, huzur, sizi de huzurlu ve mutlu kılacak ve sevgi ile tüm zorlukların üstesinden geleceksiniz.

5-11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu

   Geçen hafta ateşinizi çok yükselen dolunay sonrasında liderliğinizin ön planda olduğu tempolu günlere adım atacaksınız. Ev ortamınızda özellikle de Çarşamba günü fikir ayrılıkları yaşayacak, gergin diyaloglar içerisinde girerek olgunca tavır sergileyeceksiniz. Bu haftanın gergin geçeceğini aklınızın bir yerine not edin ve ona göre kendinizi kontrol altında tutun. İş hayatınızda da çalıştığınız ortamdan birilerinin istifasına şahit olacak, ayrılıklar yaşayacaksınız. Ama siz endişelenmeyin, çünkü ruhunuz çalışkan, herkesle uyumlu… Hafta sonu geldiğinde para ve ilişkileri yöneten Venüs, ani bir şekilde değişimleri meydana getiren ve bunun haberini önceden veren Uranüs ile olumlu bir etkileşim içerisine girecek. Bu da size maddi kazanç olarak dönüş yapacak. Üretken bir dönemdesiniz, bu büyük bir şans sizin için.

5-11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu

   Adrenalini bol, heyecanı yüksek, risk dolu günleriniz dolunay ile hayatınıza gelmişti ve bu hafta da devam edecek bu durum. Hayatınızın gergin bir ipin üzerinde ilerleyecek hissi verecek ancak bu günler sonrasında sakin, huzurlu günlerin sizinle olacağını unutmamalısınız. Bu umudunuzu kaybetmeden yaşarsanız, kendinize olan güveninizi kaybetmez, ruh sağlığınızı koruyabilirsiniz. Yüksek adalet duygunuz ile ilişkilerinizde sizin için doğru olan yolu bulacak, bulamayan herkese de öncülük yapacaksınız. Özellikle de Perşembe günü, iletişimde gerginlik yaşayacağınız için doğa ile iç içe olmaya özen göstermelisiniz. Kendinize bolca vakit ayırmaya da özen göstermelisiniz. Hafta sonu geldiğinde yönetici gezegeniniz Başka burcunda Venüs sayesinde ilişkilerinizden çok verim alacak ve fazlasıyla mutlu olacaksınız. Bu dönemde de bilinç altınızda gizli olan spiritüel güçlerinizi kullanmalı ve bu anlamda çalışmalısınız. Cuma günü, kendinizi sevdiklerinize adamalı ve deniz kenarında vakit geçirerek güzel bir hafta geçirebilirsiniz.

5-11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

2024'ün en şanssız burçları belli oldu! 2024'ün en şanssız burçları belli oldu!

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu

    Geçen hafta oldukça ateşli ve zorlu bir dolunay vardı. Bunun ardından sessizlik ve derinlik içerikli bir ilerleme sizi bekliyor olacak. Bu hafta iş hayatınızda da günlük hayatınızda da hep sessiz ve soğuk kanlı olmalısınız. Mesai arkadaşlarınızın yarattığı gerilimi, ikili ilişkilerdeki gerilimleri, gereksiz tartışmaları görmezden gelmeli ve sakinliğinizi hep korumalısınız. Çok enerji döneminiz olmasına rağmen kazalardan hep kaçınmalısınız. Migren ağrıları kadar şiddetli baş ağrılarınız olabilir bunun için ilaç kullanmanıza gerek yok, çünkü evrenin tazeleme enerjisidir bu. Özellikle hafta sonu geldiğinde hakkınızda yapılan bazı dedikodulara şahit olacaksınız ve bunlara kulak tıkayıp uzaklaşırsanız, gerçek dostlarınız ile bir araya gelirseniz sizi etkisi altına almayacaktır. Cuma günü itibariyle uzaklarda olan dostluklarınızdan güzel haberler alabilir ve hatta onların yanına gitme gibi bir niyet içerisine girebilirsiniz.

5-11 Ekim Haftalık Burç Yorumları                               

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu

   Aşk hayatınızda kendinizi çok tuttuğunuz ve patlamaya hazır olduğunuz bir dolunay sonrasında bu hafta da kendinizi mücadele dolu bir haftada bulacaksınız. Özellikle de Çarşamba gününe geldiğimizde hiç ortalıkta olmayan bir sağlık problemi ya da iş konusunda krizle karşı karşıya kalabilirsiniz. O sebeple de stresli bir hafta olabilir sizin için. Gerilimi yüksek olacak haftalardan uzaklaşmayı denemeli, çözmek sorunda kalacağınız olaylar ile hiç zaman kaybetmemelisiniz. Sonuç olarak hayatımızda her şey oluruna varır ve elbet çözüme ulaşır. Kalbinizin güzelliği, çözüme ulaştıracak ve size doğruyu gösterecektir. Yapmanız gereken tek şey akışa bırakmak olacaktır. Cuma günü geldiğinde Yengeç burcuna yerleşecek olan Ay etkisi ile bütün hafta sonu çok anlayışlı olacak, hep onların menfaatini düşüneceksiniz. Pazar günü, ilişkilerde detaycı olan Başak burcundaki Venüs’ün ışık temsilcisi olan Uranüs ile kurmuş olduğu ilişki, gelecek hedeflerinize parlak fikirler olacak dönecektir.

5-11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu

   Hareketli dolunay haftası sonrasında kararlı, baskıcı tavırlarınız ile ilişkilerinizin her birini yönetmeye çalışırsınız. Tabi bu sert tutumunuz da sizlere bazı kişilerin uzaklığı olarak dönecektir. Özel hayatınızda uzun süreli ayrılıklar, yalnızlık sizin için çok iyi olacaktır ancak bunu kronik olarak yalnızlığa dönüştürmemeniz gerekmektedir. Çarşamba gününe geldiğimizde sosyal ilişkilerinizde şaşıracağınız söylemlere şahit olabilir, arkanızdan konuştuklarını duyabilirsiniz. Bu durumlarda yapmanız gereken tek şey sakinliğinizi korumak olacaktır. Hafta sonuna yaklaştığımızda partneriniz ile aranızda esecek olan sert rüzgarların kariyerinizin önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Pazar günü Başak burcunda olan Venüs gezegeninden destek almalı ve yaratıcılığınızın ön planda olduğu davranışlar sergilemelisiniz. Çünkü bu hafta tam da sizin yaratıcılığınızı öne sürmeniz için uygun bir hafta.

5-11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu

   Ateşe yakınlığınızın çok fazla olduğu Koç dolunayından sonra yine kuralların, gerginliklerin, heyecanların ve yaptırımcı olan tutumların gündemde olduğu bir haftada olacaksınız. İş hayatınızda birçok çalkantılı süreç yaşayacak ve mümkün mertebe çok çalışıp, sessizliğinizi korumanız gerekmektedir. Çalışma arkadaşlarınız ile yollarınızı ayırma konuları gündeme gelebilir; çünkü artık devir değişiyor ve siz artık kendi adımlarınızı atmaktan asla çekinmeyeceksiniz. İçinde bulunulan bu düzene ayak uydurabilmek için de atacak olduğunuz bu cesur adımlar size çok iyi gelecek ve olması gerekenin de bu olduğunu açıkça gösterecektir. Çarşamba günü geldiğinde yöneticiler ile aranızda gerginlik oluşabilir, ailenizden, yakınlarınızda gelecek duygusal yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Hafta sonu geldiğinde daha kişisel gelişim odaklı olacaksınız ve enerjinizi emmeye çalışanlar ile kıyasıya mücadeleye içinde olacaksınız. Pazar günü geldiğinde size iyi gelen, öz dostlardan biri ile birlikte olmalısınız.

5-11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu

   Para konularında inişli çıkışlı olacağınız bir hafta geçirdiniz ki bunun en büyük sebebi de Koç dolunayıydı. Artık dolunay geçti ve siz bu hafta, kendi fırtınalı deniziniz ile mücadele içinde olacaksınız. Ekonomik olarak hafta ortasında beklenmeye dalgalanmalar yaşayacak ve iş konusunda belirsizlikler oluşacaktır. Güveninizi riske atacak tüm faktörlerden uzaklaşmalısınız. Hafta ortası geldiğinde birçok sorunla karşılaşacak ama hiçbirinin size dokunmasına izin vermeden sıyrılacaksınız. Salı günü geldiğinde bürokratik işlemler, akademik meseleler ile ilgili karar değişecek olaylara şahit olacaksınız. Sakinliğinizi korumalı ve detaylı düşünerek karar vermelisiniz. Eğer araba değiştirme niyetiniz varsa da bu hafta hiç uygun bir hafta olmayacak sizin için.

Editör: TE Bilişim