İlişkilerin uyumunu, dengesini ve ahengini temsil eden sevgili Venüs, bu hafta da Başak burcundaki yolculuğunu sürüyor ve sorumluluğun, ciddiyetin, aklın ve mantığın, düzenin temsilcisi olan Oğlak burcundaki sosyalliğin gezegenleri olan Jüpiter, Satürn ve Plüton ile olumlu bir etkileşim içerisine giriyor. Bu da herkese üzerinde çok çalıştığı, çok emek harcadığı konular ile ilgili olumlu sonuçlar taşıyacak ve herkesin önemli kararlar almasına neden olacaktır. Bu kalıcı ve mantıklı süreci her ne kadar Koç burcundaki geri hareketine devam eden Mars ile bilge gezegen Jüpiter arasındaki olumsuz etkileşim takip ediyor olsa da mantıklı kararlar alınarak tüm bunların üstesinden gelinebilecektir.

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Finansal açıdan somut değişimler ile karşılaşabilirsiniz. Ortak maddi kazanımlarda da başlangıçlar ya da sonlanmalar gündeminizde yer alabilir. Cuma günü geldiğinde yaşam enerjimizin ana kaynağı olan Güneş, bir aylığına Akrep burcuna geçecek ve Merkür’e destek çıkacak. Böylece fikir ve düşüncelerimiz derinleşecek, zihnimizdeki konulara dair şüpheler oluşabilir. Ayrıca bu dönemde gerçek anlamda cesaretli olacağız ve bir süre gündemimizde cesaretimiz olacak. Bu etkiler ile ruhsal ve bedensel anlamda arınmaya özen gösterecek, yüklerimizden kurtulacağız. Şimdi gelelim her burca özel haftalık yorumlara. Bakalım hangi burcun yıldızı kime ne anlatıyor? Gökyüzünün diline odaklanıp görelim bakalım…

Burcuna göre şanslı sayını biliyor musun? Burcuna göre şanslı sayını biliyor musun?

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu

   Pazartesi günü, haftanın ilk gününde Ay, Yay burcunda gezinecek ve şansın, fırsatın temsilcisi olan Jüpiter de diğer yandan ilişkilerin yaramaz çocuğu olan Koç burcundaki Mars’a disiplinli davranması için uyarılarda bulunurken çalışkan, titiz Başak burcundaki Venüs’e de övgüler yağdırmak için oldukça fazla çaba harcayacak. Bütün bu etkiler ne yapacak peki? Öncelikle fikirlerinizi gündelik yaşamın aktif temposunda olumlu bir şekilde kullanabilecek ve size destek veren arkadaşlarınız ile çalışmalarınızın son adımlarını atacaksınız. Hafta ortasında kariyer yaşamınızda değer verdiğiniz kişiler ile yeni ufuklara doğru çıkmak için hazırlıklar yapacaksınız. Ama unutmayın ki tüm yeni adımlarınız için 15 Kasım’ı bekleyeceksiniz. Çünkü 15’ine kadar Mars, geri hareketini sürdürecek. Cuma günü geldiğinde Akrep burcuna geçecek olan Güneş etkisiyle ortak kazançlarınızda önemli artışlar olacak.

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu

  Bu hafta tüm yetenek ve becerilerini herkese kabul ettirmeyi başaracak olan Başak burcundaki Venüs etkisiyle kendinizi yenilemeye alacak ve yenileyeceğiniz konulara el atacaksınız. Bunlar sayesinde belki yeni insanlar tanır, kaliteli arkadaşlıklar kurarsınız. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız ya da çocuğunuzu daha aktif hale getirmek istiyorsanız tam olarak haftasındasınız diyebilirim. Diğer yandan da komisyon işleri, temsilcilik gibi konular ile uluslararası etkileri olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da pratik zekasıyla ilginizi çekecek olan yardımsever ve çevresi tarafından gerçekten sevilen birisi ile aranızda yakınlaşmalar olabilir. Cuma günü, Güneş, enerjisiyle Akrep burcuna girecek ve bu da ikili ilişkilerinizde önemli kararlar almanızı, ortaklık konusunda güçlü adımlar atacağınız göstermektedir. Ama gizli düşmanlarınıza mutlaka dikkat etmelisiniz.

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu

   Sonbahardan kışa doğru oldukça hızlı ilerliyoruz. Bugünlerde evde çeki düzen vermek istediğimiz eşyalar, dekor değişikliği gibi arzular ya da önemli yatırımlar için araştırmalar yapmak isteyeceksiniz. Toprak sahibi olmak istiyorsanız bu konu için önemli bir haftadasınız. Ancak yönetici gezegeniniz olan Merkür’ün geri hareketi sebebiyle alım satım isteklerinizi 5 Kasım sonrasına ertelemeniz sizin için çok daha uygun olacaktır. Miras ya da hisseli paylaşımlar konusunda da kazancınızın bol olacağı yollara başvuracaksınız. Cuma gününden itibaren Akrep burcuna yolculuk edecek olan Güneş ile sizin yönetici gezegeniniz Merkür el ele size mesajlar yollayacaklar. Sağlık durumunuzu kontrol etmenizde fayda var. Bu uyarıyı dikkate almalı ve günlük hayatınızı her şeyin yolunda olacağı şekilde düzenlemelisiniz.

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu

   Sevgili Yengeç burçları, bu hafta yaratıcılık ve yetenekleriniz ön planda olacak, bunu katılacak olduğunuz toplantılarda ortaya çıkaracaksınız. Pazartesi günü geldiğinde kariyeriniz ile ilgili çelişkiler, fikir ayrılıkları yaşayacak olsanız dahi siz saygınızı kaybetmemelisiniz. Bu hafta ayrıca ummadığınız iş teklifleri size gelebilir ve yeni ortaklık projeleri için adımlar atabilirsiniz. Hatta öyle bir hafta olacak ki pazarlama vs. gibi eylemler için çok sık internete başvuracaksın. Cuma günü geldiğinde Akrep burcuna geçecek olan sevgili hayat kaynağımız Güneş ile çok yakın bir arkadaşınız ile aranızdaki ilişki tutkulu bir aşka dönüşebilir. Sevginin gücüne inanın ve bu aşkı koruyun, besleyin, büyütün…

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu

  Sevgili Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar, haftaya başlangıcınız, gündelik hayatınızdaki hızlı değişimler ile olacaktır. Uluslararası ilişkiler kurma yolunda önemli adımlar atacak ve geleceğiniz için önemli sonuçlara varacaksınız. Deneyimi, yaşı sizden daha az olanlara da bu hafta doğru yolu göstermeye ve öğretmeye başlayacak, insanların deneyimlerinizden yararlanmasına izin vereceksiniz. Böylece size güvenen bu insanlar ile ekip kurma fırsatı yakalayacak ve yüksek kazanımı olan projelere de yönelebileceksiniz. Hafta sonundan itibaren, evde eşyalarınız kaybolabilir veya su tesisatı problemleri oluşabilir. Bu tarz durumlara karşı önlemleri almanızda fayda var.

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu

   Bu hafta burcunuzda ilişki tanrıçası Venüs ziyaretçi olacak ve bu etki ile oldukça göz önünde olacaksınız. Geleceğe yönelik yeni planlar yapacak ve bir yandan da aşk hayatınızda romantik anlar yaşayacaksınız. Sevgi kavramına olan bakış açınız değişecek ve bunu bir insan sayesinde yapacaksınız. Bu bakış açısı değişimi ile farlı yaşantılar içerisinde yer alacaksınız artık. Küllerinizden doğmak deyimi sanki bu haftaki siz için söylenmiş… Cuma günü ise yönetici gezegeninize Güneş tarafından destek verilecek ve Güneş, Akrep burcuna geçerek iletişim alanınızda önemli etkiler yaratacak. 5 Kasım tarihine kadar sözleşme ya da anlaşma imzalamamalı, kendinize tanıtım stratejisi uygulayarak buna uygun hareket etmelisiniz.

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu

   Bu hafta, sizi yönetecek olan Venüs, yasak ve gizli ilişkiler ile kapınızı çalabilir ve bu sizin başınızı ağrıtabilir. Arkanızdan iş çeviren bir kadın var çevrenizde ve bunun farkında bile değilsiniz… Bu hafta, bu kişi ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Siz de gizli sürdürdüğünüz tüm bu ilişkilerin ortaya çıkmasını gizlemek adına adımlar atmalısınız aksi takdirde beklemediğiniz problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Siz, özellikle bu hafta ılımlı yaklaşmaya ve davranmaya özen göstermelisiniz, alttan almalısınız. Siz ne kadar ılımlı olsanız da gireceğiniz tartışmalarda ılımlı yaklaşanı göremeyeceksiniz ancak siz yine de olabildiğince alttan almaya özen gösterin. Ayrıca bu hafta taşınma gibi konular gündeme gelebilir ve bu anlamda önemli adımlar atabilirsiniz. Tüm bu faaliyetleri 5 Kasım sonrasına bırakmanızda önemli faydalar olacak. Hatta Kasım ayının ortalarında başka ülkeye gitme kararı dahi alabilirsiniz. Hayatınızda dönüşüm noktalarındasınız ve bu noktaları kabullenmelisiniz. Her şey bu evrende iyiliğinize bunu hep kendinize hatırlatın. Cuma günü Akrep burcuna geçecek olan Güneş etkisiyle 1 ay kadar maddi kazancınızda artışlar yaşayacaksınız, bunu iyi değerlendirmelisiniz.

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu

   Cuma günü, Sonbaharın etkisi çok belirgin bir şekilde hissedilecek gibi duruyor. Cuma günü size önemli bir misafir var: Güneş… Bir ay kadar burcunuzda kalacak, misafir etmeye hazır olun. Bu dönem, sizin için önemli bir süreç olacak. Tüm dikkatler üzerinizde olacak ve parlak fikirleriniz ile resmen parlayacaksınız. İlişkilerinizde de pratik olacak her zaman hizmet ruhunuza odaklı olan Başak burcundaki Venüs etkisi ile de dostluklarınızda önemli açılımlara şahit olacaksınız. Sosyal olacak ve belki de sosyal sorumluluk projelerinde yer alacaksınız. Güvendiğiniz, uzun süredir görüşmediğiniz bir dostunuz ile bir araya gelecek ve geleceğe yönelik yatırım planları yapacaksınız. Kreatif zekanızı kullanarak kendinize sağlam bir iş dünyası yaratabilirsiniz. Son olarak bu hafta, içinizde gömülü olan, gizli kalmış duygular da dışarı çıkacak ve çok farklı bir süreç ile iç içe olacaksınız.

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu

  Bu hafta, ilişkiler ustası olan Venüs’ün güçlü enerjiler ile kumuş olduğu olumlu etkileşimler sayesinde kariyer yaşantınızda önemli anlaşmalar ve sözleşmelere imza atabilirsiniz. Sonbahar dönemi aslında sizin için tazelenme süreci gibi olacak biraz. Çünkü size yeni bir hayata sürebilmeniz için birçok fırsat kapısı açacak ve değerlendirmek sizin elinizde olacak. Siz de bu köklü değişime hazırlıklı olmalı ve radikal kararlar almaktan kaçınmalısınız. Özellikle de Çarşamba ve Perşembe günlerinde Oğlak burcuna seyahat edecek olan Ay etkisiyle uzun süredir peşinde olduğunuz maddi kazançlar ile alakalı önemli, olumlu haberler alabilirsiniz. Ortaklarınız ile fikir birliğine varabilir ve kurumsal ilişkilerinizde de kalıcı atılımlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca diğer yandan Güneş’in geçeceği Akrep burcun etkisiyle de bilinç altı dünyanızda bir genişleme olacak ve rüyalarınıza kendinizi vererek farklı bir yol haritası edinebilirsiniz. Son olarak sevgili Yay burçları, bu hafta boşaltım sistemi ve cinsel organınıza ayrı bir özen gösterin, aksi takdirde sorunlar yaşayabilirsiniz.

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu

   Eğitim konusunda aktif olmak istediğiniz, isteyeceğiniz bir haftaya girmiş bulunmaktayız sevgili Oğlak burçları. Yurt dışı bağlantıları kuracak ve bunlarla önemli etkileşimler kuracaksınız. Ayrıca mesleki anlamda kendinize önemli yollar çizecek ve artık bir şeyleri oturtmaya başlayacaksınız. Özel hayatınız ile ilgili önemli ayrılıklar ve gelişmeler yaşamanız an meselesi; net kararınızı 5 Kasım sonrasında verecek olmanız sizin için çok daha doğru olacaktır. Köklü bir geçmişiniz olan ortaklık ya da dost ile yol ayrımı yaşamanız an meselesi; gelecek dönemlerde keşkeleriniz olmasını istemiyorsanız eğer bu süreci bol sabırlı ve aceleci olmayan davranışlar ile geçirmelisiniz. Miras ya da maddi konular ile alakalı konularda da geçmişe dayanan konularla ilgili artık bir gelişme yaşanacak ve bu gelişme artık son gelişme olacak. Cuma gününe geldiğimizde Akrep burcuna seyahat eden Güneşi görüyoruz. Sizi kıran arkadaşlarınız ile yollarınızı ayırmaya hazır olun derim. Kalp yaralarınızı sarabilmek için meditasyona ve bolca yürüyüşe ihtiyacınız olacak.

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu

   Sevgili Kova burçları, bu hafta pek çok görüşme ve toplantıya katılabilirsiniz. Özellikle de finansal anlamda olumlu gelişmelere hazır olun derim. Yeni bir ortaklık söz konusu olabilir; şartları ve sorumlulukları kabul ettiğiniz zaman yeni, heyecan dolu bir döneme adım atabilirsiniz. Kağıt üzerinde sözleşme yapmanız gerekirse de bunu 5 Kasım sonrasında saklamanızda fayda var. Cuma günü Akrep burcunda bir aylık misafir olarak Güneş var. Bunun etkisiyle sosyal hayatınızda çok göz önünde olacak, resmen parlayacaksınız. Kariyer yaşantınızda da en güzel süreçlerinizde olacaksınız desek yeridir. Bu dönemi hem kendiniz hem de çevreniz için en yüksek faydada değerlendirmenizde fayda var. Güçlü kişileri arkanıza almaktan asla çekinmeyin ve 5 Kasım tarihine kadar da planlarınızın ön planlarını yapın.

19 – 25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu

   İkili ilişkilerinizde çok hareketli bir haftaya adım atıyorsunuz Balık burçları. Başak burcunda seyahati süren Venüs etkisi ile arkadaşlıklarınızda önemli bir temel sağlayacak hatta iş projeleri de görüşeceksiniz. Özellikle de Çarşamba ve Perşembe günü ileriye dönük önemli kararlar alacaksınız. Toprak yatırımı gibi planlarınız olabilir ve bu planlar size oldukça sıcak gelecek bir dönemdesiniz tamamen. Bu hafta özellikle toprakla ilgilenmeye, mistik çalışmalara biraz olsun yönelmeye ihtiyacınız var. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçecek ve bunun etkisiyle felsefi görüşler edinecek, uzakta olan insanlar ile sıcak iletişimler kuracaksınız.

Editör: TE Bilişim