Her gün gökyüzü bizler için bir senaryo yazıyor ve özellikle Pazartesi günleri tüm haftanın gidişatını belirleyecek konuları yazıyor ve bize rollerimizi veriyor. O rollere uymak, rolleri gereğiyle yerine getirmek ya da dikkate değer şeylere dikkat ederek rolün gidişatını kendi ellerimizle güzelleştirebilme fırsatı sunuyor. Mevsim değişimi artık iliklerimize kadar kendini gösteriyor, diğer yandan havalar değiştikçe biz de kendi hayatlarımızda havanın değişmesi için çabalıyor olabiliriz. Bu hafta, sıkışan birçok gezegen etkileşimi yanı sıra Çarşamba günü geldiğinde Akrep burcunda 3 hafta kadar geri hareket yapacak olur Merkür’e ve Cuma günü Terazi burcunu tetikleyecek olan Yeni Ay’ın enerjisi ile akışımızda bazı değişimler olacak…

  Hafta başı geldiğinde Jüpiter ile sezgilerin gezegeni olan Neptün arasında uyumlu bir etkileşim olacak ve hayal ettiğimiz, hayalini kurduğumuz düzeni bizlere görkemli şekilde sunabilir bu görüntü. Salı gününden itibaren de hem çok alçakgönüllü olacak hem de hayallerimize giden yolda her şey mubahtır diye diye hayallerimiz için savaşacağız. Geri giden Merkür etkisi ile de yaşamaya dair yanılgılarımızı açık ve net şekilde tespit edebiliriz. 5 Kasım tarihine kadar affetmek, yeniliklere adım atmak, sözleşme imzalamak, kiralama eylemlerini askıya almalı ama geçmişten başlayıp şimdilerde yarım kalan işleri tamamlayabilmek için adımlar atmalıyız. Cuma günü geldiğinde Terazi burcundaki Yeni Ay ile 2 Ekim dolunayının getirilerinin tomurcuklarını görecek ve hayatımıza yavaştan o tomurcukları filizlendireceğiz.

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Bu kadar genel bilgi yeter haftaya dair. Bakalım hangi burcu bu hafta ne bekliyor ve hangi burcun nelere dikkat etmesi gerekiyor? Gökyüzü sana ne anlatmak istiyor? Burcun sana neler getirecek? İşte bütün detaylarıyla haftalık her burca özel yorumlar…

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu

   Bu haftanın genel özeti olarak sayın Koç burcu yeniliklere hazır olmalısınız. Atılım yaptığınız projelerde ya da yeni girdiğiniz işlerde aksaklıklar yaşamak sizi zaten pek şaşırtmayacak. Çünkü zaten 10 Eylül tarihinden itibaren yönetici gezegeniniz olan Mars, geri yönlü gidiyordu ki bu hafta aksiyona geçerek Plüton ve Satürn üzerinde otoriter gücünü kullanacak. Tüm bunlar, bu aksilikler ve çatışmalar, otorite kavgaları vs. sizin hedeflerinize giden yolda yavaşlamanıza, bir süre duraklamanıza neden olacak. Üstüne bir de Çarşamba günü geldiğinde ortak paylaşımlarınız Merkür’ün geri davranışı ile gel-git yapabilir. Cuma günü geldiğinde ikili ilişkilerinizde yeni dönemin başladığına şahit olacaksınız ve Yeni Ay etkileri ile ortaklık tekliflerine özenle yaklaşmalı ve hayatınızda hiçbir şeyi düşünmeden yapmamalısınız. Yani anlayacağınız bu hafta gökyüzü size biraz sert sevgili Koç burçları. Bu haftanın size sözü “Acele işe şeytan karışır!”

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu

   Terazi burcundaki Yeni Ay ve geri yönlü hareket eden iletişim gezegeni Merkür’ün Akrep burcundaki hareketi, sizin hayatınızda hem iş hem de aşk yaşantınızda kafa karıştırıcı etkilere sebep olacaktır. Yeni kararlar almak için çabalayacaksınız ancak kafanız gerçekten bir hayli karışık olacak. İşlerin içinden çıkamayacak hissine kapılacak, stres kaynaklı sağlık sorunları yaşayabileceksiniz. Hayatınızın bu noktaya gelmesine asla izin vermemelisiniz ve kişisel mutluluğunuzu, sağlığınızı hiçbir şeyin geri planına atmamalısınız. Özellikle de Salı günü geldiğinde günlük hayatınızda bir bardak suda dahi fırtına yaratmaya çalışanlardan uzak durmalısınız. Çünkü onların öfke, stres dolu tutumları, sizin sakin, alttan alan yapınızı bozabilir, sizi zorlayabilir. En doğrusu, sizin suskunluğunuzu korumak ve doğru bildiklerinizi kendinize saklamak olacaktır. Hafta sonu geldiğinde yönetici gezegeniniz Venüs, Başak burcundaki yolculuğunun Neptün ile kesişmesi ile hayallerinizi sizlere taşıyabilir. Ancak bu dönemdeki ilişkileriniz çok uzun vadeli olmayabilir.

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu

   Finansal konular ile haftaya oldukça hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Pazartesi günü geldiğinde uzun zamandan beri hayalini kurmuş olduğunuz hedefe ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Ancak bu mutluluğunu pek uzun soluklu olmayabilir, bunu bilerek kendinizi kaptırmalısınız. Anda kalın ve hayatın keyfini çıkarmaya bakın. Yatırım konusunda dikkat etmeli, özen göstermeli ve hayatınızı kontrol etmeye çalışan insanlardan uzak durmalısınız. Üzerinizde baskı kurmaya çalışanlar olacak, olabildiğince uzağa kaçın onlardan çünkü sizi gereksiz bir şekilde yoracak ve enerjinizi düşürecekler. Arkadaşlarınız ile de aynı şekilde bu hafta aranızda gerginlikler meydana gelebilir. Bütün bunlar da demek oluyor ki bu hafta kendi başınıza olun, gerginlikten ancak böyle kaçabilirsiniz.

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu

  Hafta size oldukça hareketli gelecek ve bu hareketlilik size kendini iş hayatınızda ve kariyer hayatınızda artılar ile gelecek. Kurumsal hayatınızda muhatap olduğunuz otorite figürler ile gerginlik yaşayabilir, kendinizi birçok krizin ortasında bulabilirsiniz. Siz her ne kadar iyi niyetinizle insanlara yaklaşıyor olsanız da unutmamalısınız ki siz kararları deneyimlemeli ve sonuçlarına katlanmalısınız. Kopan ilişkiler, soğuk diyaloglar vs. sizi kötü etkilemesin, hayatınızı akışına bırakarak emin olun en iyisini yapabileceksiniz. Çarşamba günü Akrep burcunda Merkür’ün geri hareketi başlayacak ve bu size aşk olarak dönecek. Ayrıca Terazi burcunda oluşacak olan Yeni Ay da ev ortamınızda ahengi ve uyumu arttırarak evinizde bahar havası yaratacaktır.

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu

   Stresi bol, yüksek adrenalinli zamanlar, hafta sizi bekliyor. Bu sebeple de kendinizi yormamaya özen gösterin. Çünkü eğer bunun aksi olursa sağlık sorunları peşinizi bırakmayacaktır. Bu içinde olduğunuz dönemde ebeveynlerinizin sağlıkları ile ilgili olabilir ve biraz daha duygusal yönünüzün baskın olduğu anlar yaşayabilirsiniz. Birçok adımınızda iletişim kopuklukları yaşamanız olasıdır. İletişim sihirbazımız Merkür’ün Akrep burcunda başlayan geri hareketi ile derin düşüncelerinizin sonucu olarak yeni fikirler edinebilirsiniz. Bu hafta ayrıca elektronik aletlerinizde bozulmalar, eşyalarınızda kayıplar meydana gelebilir. Cuma günü Terazi burcunda Yeni Ay var ve bununla birlikte yakın akraba, arkadaş vs. ile yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Yaratıcılığınızın üst seviyede olduğu bir haftadasınız bunu iyi değerlendirin.

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu

   Hafta başına geldiğimizde yurt dışında yaşayan ya da yurt dışı bağlantısı olan birisiyle inanılmaz bir iletişim içerisinde olacaksın. Sana rüya gibi gelecek olan bu iletişim, Salı günü geldiğinde Terazi burcundaki Güneş ile Mars’ta bulunan Koç’un etkileşimi ile hayatın gerçeklerinin karşına çıkmasıyla son bulacak. Öfkenizi ve içinizde hep yatan yüksek cesaretinizi kullanmayı bilmeli, fevri davranışlarda bulunmamalısınız. Çarşamba günü geldiğinde iletişim kopukluğu kaynaklı problemler yaşayabilmeniz oldukça olasıdır. Ayrıca kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınız ile farklı frekanslarda olacağınızdan problemler yaşayabilmeniz de olasıdır. Cuma günü geldiğinde Yeni Ay etkisi olarak yeni kazanç kapılarına adım atacaksınız ve belki de ortaklık konuları gündeme gelebilir.

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu

   Bu hafta başrol sizde olacak sevgili Terazi burçları. Cuma günü Yeni Ay’a ev sahipliği yapacaksınız ve ikili ilişkilerinizde hakem rolüne geçeceksiniz. Çarşamba günü geldiğinde Merkür’ün Akrep burcundaki geri hareketi ile kredi, vergi gibi konularda geçmişteki konular açılabilir. 5 Kasım tarihine kadar hiçbir ortaklığa ya da sözleşmeye imza atmamalısınız. Salı, Perşembe ve Pazar günlerinde de ilişkilerinizde gerginlikler yaşanması oldukça olasıdır, kendinizi kontrol etmeli ve sakinliği siz korumalısınız. Ustaca yönetmeli, öfkeyle kalkmamalı, kararlarınızı sağlıklı almalısınız. Ani istifalar, duygu kopmaları vs. gibi durumlar da ilerleyen süreçte size fazla dokunacaktır. Bu sebeple de aslında sizin haftalık uyarınız, her şeyi düşünerek yapmalı, düşünmeden davranmamanız yönündedir. Cumartesi gününü yalnız geçirmek isteyebilirsiniz ki bu süreçte çok fazla düşünerek önemli kararlar alabilmeniz olasıdır. Hayatınızın efendisi, unutmayın ki yalnızca sizsiniz. Geri kalan her şey sizin için teferruattır.

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu

   5 Kasım tarihine kadar burcunuz üzerinde Merkür’ün geri hareketini izleyeceksiniz. Bu da demek oluyor ki geçmiş dönemlerden yarım kalan işleriniz halletmeniz için size güzel bir fırsat gelecek… Özellikle de Mart ayından bu yana hayatımızda bulunan pandemi sonrasında artık adım atma vaktiniz bu aralar geldi de geçiyor bile. İkili ilişkilerinizde yepyeni dönemlere giriş yapacaksınız artık. Cuma günü Yeni Ay var ve bu seferki geliş sizin için yeni bir aşka yelken olabilir. Hayatınızda bu hafta gelişecek olayların üzerinde, özellikle de negatif olanların üzerinde çok fazla durmamaya özen göstermelisiniz. Duracaksanız de hep çözüm odaklı olmalısınız. Bu dönemlerde boşaltım sistemi rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz, ayrıca sevdiğiniz biri tarafından şaşıracağınız olaylara da şahit olabilirsiniz. Hayatınızdaki her şey sizin için; iyi, kötü fark etmeden her bir şey sizin için…

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu

   Haftanın hareketli enerjisi size çok iyi gelecek. Finansal alanda zorlanmaların her biri ile başa çıkabilecek ve olumlu yükselişler elde edeceksiniz. Miras meseleleri, ortaklıklar derken maddi anlamda her sorun çözüme kavuşacak artık. Yeni hedeflerinizi çizmeye başlayacak, onlara karşı adım atma eğiliminde olacaksınız. Bu adımlar için de 5 Kasım tarihini beklemeniz sizin için çok iyi olacaktır. Çünkü o zaman Merkür geri adım atacak ve bu sizin için iyiliğe işaret. Ayrıca iş ortamında ya da okul ortamında konuştuklarınıza ve paylaştıklarınıza özen gösterin çünkü bu hafta bazı sırlar ortaya çıkacak, siz de paylaşım yaptığınız kişilere çok çok fazla özen gösterin. Cuma günü de Terazi burcundaki Yeni Ay etkisi ile çevrenizi genişleteceksiniz, belki yeni ortamlara gireceksiniz.

Sözcü Gazetesi'nde Sürpriz Ayrılık! İstifayı Sosyal Medyadan Duyurdu Sözcü Gazetesi'nde Sürpriz Ayrılık! İstifayı Sosyal Medyadan Duyurdu

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu

   Öncü burçlardan birisi olarak sayın Oğlak burçları, gökyüzünün bu haftaki bol enerjisinden çok etkileniyor, faydalanıyorsunuz. Özellikle de ikili ilişkilerinizde açıkça tartışmadan yana olacak ve tüm kartları açıkça oynayacaksınız. Her ne olursa olsun karşı tarafa fikirlerinizi açıklamak, kabul ettirmek için tatlı dilden vazgeçmeyin. Çarşamba günü, Akrep burcunda Merkür’ün geri hareketi ile eski dostluklarınız ile görüşmeler yapabilir, küslüklerinizi bitirebilirsiniz. Arkadaşlarınız arasındaki bir sır ortaya çıkacak ve bu da sizi biraz şaşırtacak, düşünmenize neden olacak. Siz açık yürekli, iç sesine güvenen tavrınızı bu hafta kaybetmezseniz eğer her şey gönlünüzde olacak ve sizin için güzel bir hafta olacak. Enerjinizin yüksek olduğu bu hafta yapacak olduğunuz enerji çalışmaları ile de tüm blokajlarınızı kaldıracaksınız.

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu

   Bu haftanın gündeminde yoğunluk ve yorucu tempo var. Arkanızdan iş çeviren, çevirmeye çalışan tüm insanları fark edecek, her birinin varlığını unutacak davranışlar sergilemelisiniz. Sizi iyi gelecek olan kişilerle zaman geçirerek kendinize de iyilik yapabilirsiniz. Bu hafta, farklı insanlar tanımanızı sağlayacak, güzel etkiler yaratacak bir davete katılacak hatta kendinize yeni bir ilişki macerası oluşturacaksınız. Ancak uzun ömürlü olmayacak, şimdiden belirtmekte fayda var ki ona göre kendinizi yorun. Çarşamba günü Akrep burcundaki Merkür’ün geri hareketi ile birlikte iş ortamlarında duygusal krizlere şahit olacak ve bunları yönetmek için çok çaba harcayacaksınız. İş değiştirmek isteyebileceğiniz bir hafta olabilir bu hafta ayrıca. Ancak 5 Kasım öncesi yeni atılımlar yapmak sizi yoracaktır, bu sebeple o tarihi bekleyin…

12-18 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu

   Cuma günü Terazi burcuna Yeni Ay var ve bununla birlikte maddi anlamda önemli derecede rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Maddi kazancınız ile birlikte zorlu günleri geçirecek, rahat bir psikolojide olacaksınız. Çarşamba günü geldiğinde Akrep burcundaki Merkür’ün geri hareketi sizin için vurgulu tonlar oluşturacak ve 5 Kasım’a kadar biraz düşünceli olabilirsiniz. Gecikmeler de bu hafta sizin karşınıza sık çıkacak gibi duruyor. Ancak boşuna üzülüp kendinizi yıpratmayın çünkü acısı Kasım ayı itibari ile çok fazla çıkacak. O zaman bütün enerjinizle en iyilere sahip olacak, her zorluğun üstesinden geleceksiniz. Özellikle de Cumartesi günü stresi atmaya başlayacak, sevdiklerinizle güzel vakit geçireceksiniz.

Editör: TE Bilişim