Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel. YouTube kanalı 'Sanılanın Aksine'de Hilal Özdemir'in konuğu oldu.

Zeynep Demirel  hayatında aldığı en radikal kararın evliliği olduğunu söyledi. Kararı aldığında çok küçük yaşta olduğunu söyleyen Demirel "Emin değildim" dedi...

İşte Demirel'in o açıklamaları:

ÖZEL HABER: Sema Ergenekon yeni sezon için sürpriz sinyali verdi! ÖZEL HABER: Sema Ergenekon yeni sezon için sürpriz sinyali verdi!

zeynep demirel3

"Bakınca böyle hayatıma zaten çok radikal büyük değişimler bir evliliğimdi herhalde. Belçika’dan Türkiye’ye taşınıp evlenmemdi, çocuk sahibi olmamdı. Hala düşünüyorum mesela Belçika’da yaşamaya devam etseydim ne olurdu? Nasıl bir gelecek beni beklerdi? En büyük hayatımdaki karar buydu. Çünkü çok erken bir yaşta aldım bu kararı.

"20 yaşındaydım. Volkan’ın evlilik planları vardı. Ben daha çok emin değildim. Ben lisede okuyordum aslında. Türkiye’ye geldiğim zaman yazın bir ortak arkadaşlığımız sayesinde Volkan’la tanıştık. İlk zaman tabii böyle tanıştığımız zaman benim de tabii ki de herkesin olduğu gibi ön yargılarım vardı. Sonra bir müddet böyle bir konuşmadık. Bir yıl kadar. Sonrasında bir yıl sonrasında da çıkmaya başladık öyle oldu."

zeynep demirel

"Çocuklar olduktan sonra çocuk öncesi yaptığın bütün kavgaların saçmalığın farkına varıyorsun. Çünkü zaten ana topik çocuklar olmuş oluyor ve hep bütün tartışmalar ve zıtlaşmalar çocuklar üzerinden olmaya başlıyor. O yüzden çocuklar çok büyük bir değişim yapıyor evlilikte. İyi bir baba. Ama mesela bana göre Volkan fazla şey taviz veren bir baba. Bizim mesela çatıştığımız noktada o. İyi polis. Ben evde bir düzen, disiplin sağlamaya çalışıyorum. Volkan bir geliyor. Yerle bir ediyor her şeyi."

Volkan’da çok büyük bir öz güven vardır. Bilmiyorum belki futbolculuk geçmişinden kaynaklanan bir şeydir. Belki de karakter yapısı zaten öyledir. Kendine çok güvenir. Her konuda ve yaptığı bir şeyinde hep arkasında olur. Ben de mesela onun tam tersidir. Ben çok kolay etkilenirim eleştiriden kötü sözden çünkü zaten belki de şeyden kaynaklanıyor olabilir bu. Bu ben kendim eleştirmeyi ve karşımdakine kötü söz söylemeyi sevmediğim için bana böyle bir şey yapıldığı zaman ben hemen etkilenirim bundan ve bu benim kalbimi kırar. "

zeynep demirel2

"Her şeyi paylaşırız. Ben Volkan’ın en katı eleştirmenlerinden bir tanesiyimdir. Kimse bilmez bunu çok fazla ama popüler insanların çevresinde çok fazla onları yükselten iyi sözler söyleyen ve onlarla birlikte olmak için iyi yönlerini ön plana çıkaran tipler olur. Bu bence işte popüler insanlarda ya da futbolcularda ya da işte ne dersen de çok büyük bir eksiklik. Ben hep onun yani yaptığı doğru bir şeyde de hep arkasında olurum. Bana göre doğru gelmeyen bir şeyde de en katı ben eleştiririm mesela."

"Çok uzun yıllardan beri istediğim bir şey var ama mesela Volkan’la o konuda çok anlaşamıyoruz. Ne bileyim daha ben şehir hayatından uzaklaşmak istiyorum. Biraz daha doğal tarım yapabileceğim vesaire bir hayat istiyorum. Tabii mesela çocuklar için de bu çok radikal bir değişiklik ve kesinlikle kabul ettikleri bir şey değil. Kendimle alakalı bu tarz böyle bir düşüncem var. Ama dediğim gibi yapabilir miyim? Hayata geçirebilir miyim? Ondan çok emin değilim.”

zeynep demirel1