Oyuncu Zeynep Beşerler, kız kardeşi Derya Beşerler ve arkadaşlarıyla Armutlu'da ki bir mekanda görüntülendi.  Başarılı oyuncu, gazetecilerin röportaj isteğini kırmadı.

Zeynep Beşerler'den Ozan Güven'le Yeni Proje Sinyali!

Uzun bir süredir ekranlarda gözükmeyen Beşerler, birkaç iş görüşmesi olduğunu ancak projelerin kendisiyle uyuşmadığını söyledi. 

“DİJİTALİ TERCİH EDERİM..”
Zeynep Beşerler, “Bir teklif gelmesi durumunda dijital mi yoksa televizyonda mı yer alırsınız?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Çok net dijital. Çalışma saatleri belli. Başlıyorsun, çekiyorsun ve bitiyor. Çocuklu bir hayatta böyle olması çok daha avantajlı. Sinema filmi gibi. Ne zaman başlayacağını ve bitireceğini biliyorsun.”

“MAHKEMDEN ÇIKACAK SONUCA GÖRE CEPHEMİZİ ALALIM..”
Ozan Güven’in Deniz Bulutsuz’u darp ettiğine yönelik çıkan haberlerden sonra Ozan Güven’e sahip çıkan Zeynep Beşerler, konunun hatırlatılması üzerine şöyle konuştu:

“Destek olduğum konu şuydu. Ben Ozan’ın böyle bir şey yapacağına inanamadım. Sonrasında da ‘Yaptıysa en çok ben karşı dururum” diye ekledim. Oradan aldı başını gitti. Mahkemeye taşınmış bir olay hakkında konuşmanın çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum. O zaman bu ülkede herkes savcı, hakim herkesin cezasını herkes versin. Böyle bir dünya yok. Mahkemede ne sonuç çıkacak ona göre hepimiz cephemizi alalım. Bundan daha mantıklı bir şey yok.”

Bülent Şakrak’tan “çiçek”li paylaşım Bülent Şakrak’tan “çiçek”li paylaşım

Zeynep Beşerler'den Ozan Güven'le Yeni Proje Sinyali!

"BİRİKTİRDİĞİ PARAYI SORMAMIŞLARDIR HERHALDE?"
Olay sonrası Ozan Güven’le hiç konuşmadığını ifade eden başarılı oyuncu, “Sonrasında da hiç takip etmedim. Bildiğim kadarıyla mahkeme süreci de devam ediyor. Sonucu anlayacağız ve göreceğiz” dedi.

Zeynep Beşerler, Ozan Güven’in mahkemeye aylık gelirinin 5 bin TL olduğunu bildirmesiyle ilgili de “Kazanç olarak söylüyorsa çalışmadığı için şu an olabilir. Biriktirdiği parayı sormamışlardır herhalde?” ifadelerini kullandı.

“SEVE SEVE OYNARIM..”
Başarılı oyucu “Ozan Güven’le bir rol gelse oynar mısınız?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Ozan benim çok eski bir arkadaşım. Çok da iyi bir oyuncu. Seve seve oynarım.”

“O ZAMAN NEDEN EVLENİYORUZ?”
Zeynep Beşerler, Fazıl Say’ın eşi Ece Dağıstanlı ile ayrı ayrı evlerde yaşamasıyla ilgili de “Ayrı evlerde yaşayacaksak o zaman niye evleniyoruz? Allah korusun o zaman boşanmış olurdum. Aile dediğin şey aynı çatının altında olduğun zaman bir anlamı var” ifadelerini kullandı.

Editör: TE Bilişim