Şarkıları ve sahne performansları ile adından söz ettiren Zeynep Basıtık en son doğum günü kutlamasında tercih ettiği konseptle ilgi odağı olmuştu. Roman havası konseptli doğum günüyle çok konuşulan Zeynep Bastık yeni sevgilisini doğum gününde ilan etmişti.

zeynep bastık

Bastık'ın sevgilisi Ali Can Ayyıldız  ile Şişli'de bir düğün salonunda roman düğünü yaparak evleneceği iddia edilmişti. Ünlü şarkıcı hakkında çıkan iddialara ise sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile cevap vermişti.

"EVLENMİYORUM"

Bastık evleneceği yönündeki haberleri; "Komik ve yalan bir haberin açıklamasını yapacağım. Yarın benim evleniyor olmam. Şişli'de bir düğün salonunda roman düğünü yapıyor olmamla ilgili tuhaf bir haber dolanıyor. Size kötü bir haberim var. Evlenmiyorum" diyerek yalanlamıştı.

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

İDDİALI POZLARI OLAY OLDU

Ünlü isim, son olarak 2.2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınladığı iddialı pozlarıyla gündeme geldi.Bacak ve göğüs dekolteli kırmızı elbisesiyle kamera karşısına geçen 30 yaşındaki şarkıcı, peş peşe paylaştığı karelerine; "Herkese mutluluklar dilerim" mesajını yazarak, gül emojisi ekledi.

zeynep bastık

Bastık'ın kısa sürede 38 binden fazla beğeni alan gönderisine; "Ne bu güzellik ya?", "Sen insansan ben neyim?", "Yanıyor buralar" ve "Kıskananlar çatlasın" gibi yorumlar yapıldı.

zeynep bastık