Temmuz 2023'te çıkardığı ‘Basit Numaralar’ şarkısının yazarı aranjör Mustafa Arapoğlu’nun nikâh töreninde ortaya çıkan 66 yaşındaki sanatçı, koluna girenlerin yardımıyla yürüdü.
6644E9A251350085Be22831D

"NÖROLOJİK PROBLEMİM VAR"

"Stüdyoya gireceğiz yeni şarkılar için sıralarını bekliyor” diyen Özer, "İyiyim, çok iyiyim ama nörolojik bir problem var. ‘Çok iyi bir nörolog rica ederim’ diye söylermişim. Espri bir tarafa ben iyiyim, daha da iyi olacağım" şeklinde konuştu.
66447B43526Aacdf86Ed8249

Uyuşturucu alırken yakalanmıştı: Mahkemeden 'Feyza Civelek' kararı! Uyuşturucu alırken yakalanmıştı: Mahkemeden 'Feyza Civelek' kararı!

Geçirdiği ameliyat sonrası fizik tedavi sürecini geride bırakan Zerrin Özer, zor zamanları sevenlerinin iyi dilek ve dualarıyla geçirdiğini belirterek, "Ne zaman böyle sağlığımla ilgili problem olsa sevenlerimi düşünüyorum. Hatta resimlerin altına yazdıkları o muhteşem yorumlara bakıyorum. Dualarını ulaştırıyorlar, ben de elimden geldiğince cevap vermek istiyorum. Çünkü onlar hayatım boyunca ulaşmak isteyip ulaşamadığım yerdeler. Halk çok önemli, sevenleriniz çok önemli, onlar benim her şeyim. Sevenlerim olmazsa olmaz” ifadelerini kullandı.
 

Editör: Mustafa Kemal Polat