Bir süredir gözlerden uzak yaşayan Zerrin Özer, Haziran 2022'de müziği bıraktığını yaptığı bir açıklamayla duyurmuştu, "Kıymetli dostlarım mesleki kariyerimi kendi irademle noktaladım.Bu arada canlarıma açıklamalıyım ki sağlığım gayet iyidir. Hepinize, tüm canlarıma saygılarımı yolluyorum."İlk plağı 'Bizler ve Sizler / Yalvarırım'ı 1976 yılında yayınlayan sanatçı, üç ay sonra ise "Sizin Zerrin'iniz deli vallahi deli! Ney yapayım? Ben böyleyim... Sakın çok kızmayın olur mu?" mesajı ile müziğe geri dönmüştü.

zerrin özer

Ani karar değişiklikleri dikkat çeken ünlü şarkıcı, sağlık durumuna ilişkin çok konuşulacak bir açıklamada bulunmuştu.Kişilik bozukluğu hastalığıyla mücadele ettiğini açıklayan Zerrin Özer, Instagram hesabından şu ifadeleri kullandı: "Defolup gitmek istiyorum. Nasıl uçlardasınız; ben borderline'ım, ya sizler? Beni tanıyor musunuz! Bıktım artık. Beni yaftalamanızdan bıktım, bazı kuş beyinlilerden! Yeter, yeter be!”

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

zerrin özer

Son olarak yıllar sonra arka arkaya çıkardığı iki şarkısı, ‘Külfet’ ve ‘Basit Numaralar’ ile büyük çıkış yaşayan Zerrin Özer’den şimdi ise kötü haber geldi.Anksiyetesi artan Zerrin Özer yakından takip edilebilmesi için doktorunun tavsiyesi üzerine Darülaceze’de tedavi altına yattı.Daha önce omuriliğinden ameliyat olan Özer’in bu sağlık sorununa da çözüm aranacak.