Ünlü Oyuncu Akın Akınözü'nün Acı Kaybı Ünlü Oyuncu Akın Akınözü'nün Acı Kaybı

Oyuncu Mina Çayıroğlu, aradan geçen yıllara rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmediği gibi genç kızlara da taş çıkarıyor.

Zaman Ona Tersten İşliyor! Güzelliğiyle Gençlere Taş Çıkardı..

Küçük yaştayken Çalıkuşu romanının televizyona uyarlanmış halinde Munise karakterine hayat veren Çayıroğlu, performansıyla ekranların sevilen ismi oldu.

Uzun bir süredir ekranlarda gözükmeyen 42 yaşındaki oyuncu, Mehmet Akif Ersoy’un hayatını ele alan ve İstiklal Marşı’nın yazılma sürecini anlatan Akif filmi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Zaman Ona Tersine İşliyor! Güzelliğiyle Gençlere Taş Çıkardı..

Güzel oyuncunun aradan geçen yıllara rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmemesi dikkat çekti.

MİNE ÇAYIROĞLU KİMDİR?
28 Aralık 1977’de dünyaya gelen Mine Çayıroğlu, Reşat Nuri Güntekin’in Çalıkuşu romanının dizi uyarlamasında Munise karakteriyle tanınmıştır.

Zaman Ona Tersine İşliyor! Güzelliğiyle Gençlere Taş Çıkardı..

Haluk Bilginer’de oyunculuk dersi alan Çayıroğlu, 1997’de İngiltere’deki Guildford Schoo Of Acting’e girerek üç yıl boyunca profesyonel oyunculuk eğitimi görmüştür. Çayıroğlu burada 2000 yılında mezun olmuştur.

ALBÜM ÇIKARDI
Oyunculuğunun yanı sıra müzikte de başarılı olan Çayıroğlu ayrıca bir albüm de çıkarmıştır.

Zaman Ona Tersine İşliyor! Güzelliğiyle Gençlere Taş Çıkardı..

İngiltere’deki eğitimine başlamadan önce şan dersleri alarak sesini geliştiren Çayıroğlu Mete Özgencil ile 1 yıl süren çalışması sonucu 2004 yılında Zümrüt gibi adlı albümüyle piyasaya giriş yaptı. 2008 yılında ise müzik-film yapım şirketi kurmuştur.
 

Editör: TE Bilişim