Kanal D’de cuma akşamları yayınlanan, hayatın içinden karakterleri ve toplumsal olaylara duyarlılığıyla izleyicinin gönlünde taht kuran Arka Sokaklar’ın Rıza ‘Baba’sı Zafer Ergin önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.

653ce77786b24456f82df9e4

"BENİM DE İÇİME ÇOK SİNMİŞTİ"

Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden usta oyuncu, "Rıza Baba artık bir marka oldu, siz ne düşünüyorsunuz?" sorusuna, "Topluma faydalı bir karakter. Öğretici yönü var. Benim de içime çok sinmişti zaten. Yaptığımız işin ses getirmesinin yanında işe de yaraması lazım" cevabını verdi.

Martı'nın "Baron" savaşı! Martı'nın "Baron" savaşı!

"BENİ GEÇ YAKALADINIZ"

Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu ile başrolü paylaşan 81 yaşındaki sanatçı, "Ben eve gidiyorum, konuşuruz sonra bol bol. Geç yakaladınız beni" diyerek, evinin yolunu tuttu.

653ce82d86b24456f82df9f1

"10 YAŞINDA ÇOCUKLAR ŞİMDİ 28 YAŞINDA"

Zafer Ergin, ürk dizi tarihine damga vuran yapımın uzun soluklu olması hakkında, "Güzel senaryo, iyi bir yönetim, saf ve temiz çalışmalar... Bizim bir de reddedilmeyecek ve terk edilmeyecek seyirci kitlemiz var. Başladığımızda 10 yaşında olan çocuklar, şimdi 28’e girdi. Askerliğini bitirmiş, belki evlenmiş olabilirler. Onun için böyle bir güzellik içinde bulunmak keyif veriyor" ifadelerini kullanmıştı.

Editör: Melike Merve Kayar