Şarkıcı Tuğba Yurt, yaklaşık bir hafta önce çıkardığı "Yolun Sonu" isimli şarkısını müzikseverle buluşturdu. Önceki gün bir radyo programına konuk olan Tuğba Yurt çıkışta muhabirlerle kısa bir süre sohbet etti. Şarkıcı "Güzel gidiyor şu anda, her şey yolunda. Uzun zamandır hareketli bir parça çıkarmamıştım. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz.  Şarkıya bir de klip çektik. Ben yazı ve sıcak havaları özlediğimiz için biraz daha deniz kenarı klipleri seviyorum. Yönetmenimizden  de rica ettik böyle bir klip oldu. Sarıyer tarafında çektik" dedi.

"GÖCEK EN SEVDİĞİM YERLERDEN"

Yoğun konser programından da bahseden Yurt '' Bu arada konser trafiğimiz yazın gelmesi ile birlikte yoğunlaşmaya başladı bayram ve bayram sonrası ile daha da hareketlenecek bu nedenle tatile her yıl olduğu gibi  çok  vakit ayıramayacağım ancak  fırsatını bulduğum zamanlarda sakin yerlerde dinlemeyi çok seviyorum Göcek en sevdiğim yerlerden biri diyebilirim"  şeklinde konuştu.

Yunus Emre'den dikkat çeken açıklama: "İnsan müsveddesi!" Yunus Emre'den dikkat çeken açıklama: "İnsan müsveddesi!"

 Söz ve müziği bade Derinöz'e ait olan Yolun Sonu isimli şarkının klibi ise Halil Güzel tarafından çekilirken düzenlemesini ise Ozan Çolakoğlu  yaptı.

Ty Klip 8 (2)

Whatsapp Image 2024 06 08 At 15.00.55

Whatsapp Image 2024 06 08 At 15.00.55 (1)

Editör: Bülent Makar