Yılmaz Morgül, TV8'de Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunumuyla ekranlara gelen '2. Sayfa' programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı, TikTok'da müstehcen yayınlar yaparak 1 saat içinde 100 bin TL kazanan ve olayın duyulmasının ardından gözaltına alınan 'Laz Kızı' lakaplı G.D. başta olmak üzere tüm fenomenleri yerden yere vurdu:

 Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme  Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme

'Laz Kızı' adıyla paylaşım yapan kadını kınıyorum! Karadeniz kadınlarının adını ağzına alamazsın. Bu ne rezalet ya! Bunları izleyenler de aynı karakterin insanları. Ahlaksızlığa nasıl prim veriyorsunuz? Bu şaklabanları neden izliyorsunuz? Çocuklarımızı, torunlarımızı da kötü etkiliyor bunlar. Bunlar yüzünden çocuklar okumak, çalışmak istemiyor, 'Baksana ne paralar kazanıyorlar, dolarlardan taç yapıyorlar' diyor. Bu para kazanma yolu değil arkadaşlar.


"SANATÇILAR DA ARAŞTIRILSIN"

Morgül, fenomenlerin gösterişli yaşamlarıyla ilgili "Hiç özenmiyorum bu hayatlara" dedi ve "1+1 evde yaşıyorum. Arabam yok, otobüse biniyorum. Allah elden ayaktan düşürmesin beni. Sadece alın terimle kazanıyorum. Ben sahneye çıkmadan önce vergi memurları geliyor arkadaşlar. KDV'ler, stopajlar, her şeyi yapıyoruz. Ama bizim camiada da var! Duyuyorum, trilyonlar alanlar var arkadaşlar! Ben bu kişileri vergi listelerinde görmüyorum. Bunlar da araştırılsın, lütfen! İsim vermeyeceğim, yılbaşı için şu kadar alıyor diye haberler çıkıyor. Size o paraları nasıl veriyorlar? Ben neden sizi her sene vergi listelerinde göremiyorum?" diye konuştu.