Seda Sayan'ın programında yer alan Havva Nur Çelik ile Murat Çelik, evlenmek için programa başvurmuşlar ve programda sorunlarına yer verilmişti. Sosyal medyada da iyi bir takipçi sayısına ulaşan Havva Nur Çelik'le Murat Çelik'ten, Seda Sayan'ı zor durumda bırakacak itiraflar geldi. İki isim, "kullanıldık" diyerek kendilerine vaad edilen ancak yapılmayan şeyleri itiraf ettiler.

İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum" İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum"

"Ama elbet bir gün çıkar bizim haklarımız onlardan. Evet arkadaşlar bunu ben de paylaşmayı istemezdim (Seda Hanım'a hiçbir sözüm yok çünkü Seda Hanım'ın arkada dönenlerden haberi yok...) Ama acı bir gerçek bize onca vaad edip bizim Karaman'da nikahımız olacakken bizi kandırıp A'dan Z'ye bütün eşyalarını ben yapacağım yaptıracağım diye kandırıp hiçbir şey yapmaması ve hiçbir istediğim eşyanın gelmemesi sadece yatak odası ve koltuk takımı gelmesi ve diğer kişilere de aynı şekilde hiçbir eşya gitmemesi, sadece yatak odası gitmesi ve bunun üstüne ismi lazım olmayan kişiye bir kamyon gitmesi adalet mi? Bize her dediklerini yaptırdılar oyunsa oyun, kurguysa kurgu 10 fazlasını yaptık. Biz sadece bu vaadlere inandık ve yaptık, onlar ne yaptı hiçbir şey sadece bizi kullandılar ve hala da diğer insanları kandırmaya devam ediyor! Ve daha birçok şey var ama uğraşacağım... Evet kabul ediyorum, kullandık!"