Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı 'saldırgan' paylaşımlarla sosyal medyaya damga vururken kendisine gelen tepkiler çığ gibi büyümeye başladı. 

Tilbe'nin sözlerini ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer, sosyal medya hesabından “Siz hiç zehirli et yüzünden saatlerce kan kusarak, bağırarak, tepinerek ölen bir köpek gördünüz mü? Vicdanınızdan utandık. Çözüm bu mu olmalı? Öldürmek!!! Yoksa toplu kısırlaştırmak, rehabilite etmek ve sayılarını azaltmak mı? Zaten maximum 10 sene yaşayabilen bir hayvandan  bahsediyoruz. Çoktan biterdi bu sorun zaten 20 seneden kısırlaştırma ile." notuyla eleştirdi. 

Ünlü şarkıcıya tepki gösteren bir diğer isim de meslektaşı Ceylan Ertem oldu. Ertem, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Tilbe'nin şarkısı El Adamı'nı bir süre söylemeyeceğini belirtti. 

Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural denizde şakalaştılar Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural denizde şakalaştılar

Öte yandan Aynur Aydın ise, ünlü şarkıcı tarafından kendisini "Bu dünyayı Allah hepimiz için yarattı Yıldız'ım. Açıklaman üzücü olmuş" sözleriyle eleştirdiği için engellenmesi üzerine isyan etti. Aydın, Tilbe'nin "Kalbini istemeden kırdığım köpek sahibi insanlar için çok özür dilerim, yakınlarını köpek saldırısında kaybeden yüreği dağılan insanlardan da özür dilerim. Kırıldığım insanları da Allah'a havale ettim, bundan sonra..." şeklinde yaptığı açıklamanın ardından "Yazdığın tweetten gerçekten pişmanlık duyuyorsan neden iyi niyetli eleştiri yapan herkesi engelliyorsun?’’ ifadelerini kullandı.

Editör: TE Bilişim