Şarkılarıyla gönüllere taht kuran sanatçı Yıldız Tilbe, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşen konserde binlerce hayranına unutulmaz bir akşam yaşattı. 

Yıldız Tilbe'den sahnede olay hareket! Peruğunu çıkarıp atınca...

Geçtiğimiz hafta saçlarını kazıtarak imaj değiştiren şarkıcı, konsere perukla çıktı.  Kıyafetiyle göz kamaştıran Tilbe, bir an olsun düşmeyen enerjisiyle kendisine bir kez daha hayran bırakırken konserinin başlarında peruğu çıkarınca alkış yağmuruna tutuldu.

Yıldız Tilbe'den sahnede olay hareket! Peruğunu çıkarıp atınca...

Saçımı nasıl buldunuz diye seyircisine soran Tilbe, "Saçlarım da kaşlarım da çok güzel Allah'a şükür" diyerek herkesi kahkahaya boğdu. Sözlerine devam eden Tilbe: "Saçlarım beyazladı. Peruk takınca 35 oluyorum, takmayınca da 60'lara doğru yürüyoruz Allah'a şükürler olsun" dedi.

ÖZEL HABER: Damla Can yapımcıların radarında! ÖZEL HABER: Damla Can yapımcıların radarında!

Tüm şarkılarına dev koro halinde eşlik eden hayranları, keyif dolu bir akşam geçirdiler. Şarkı aralarında izleyicisiyle bol bol sohbet eden sanatçı esprileriyle de açık havada kahkahalar estirdi. Seyircisine konserine geldiği için teşekkür eden sanatçı: "Sizi çok seviyorum ve bu iş için Allah'a şükrediyorum. İyi ki bu işi yapıyorum. Başka iş yapamazdım herhalde. Yapamadım da zaten" sözleriyle duygularını dile getirdi.