Berk Oktay, yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı Yıldız Çağrı Atiksoy'a geçtiğimiz aylarda evlilik teklif etmişti. Oktay, el ele tutuştukları kareyi, "Beraber yaşlanalım mı?' dedim, 'Evet' dedi" notuyla yayınlamıştı. Atiksoy ise mutluluğunu, "Gel de 'Evet' deme... Sonsuzluğumuz bir olsun sevgilim" sözleriyle takipçileriyle paylaşmıştı. Çifte takipçilerinden çok sayıda "Mutluluklar" mesajı yağmıştı.

2022'nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü çiftten Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy’u ailesinden istemişti. Geceden fotoğraflar, sosyal medyadan paylaşılmıştı. Çifte başta ünlü isimler olmak üzere tüm sevenlerinden "Maşallah" ve "Allah nazardan korusun" şeklinde yorumlar gelmişti.

"BENİM GÜZEL GELİNİM"

Yıldız Çağrı Atiksoy, ağustos sonunda İzmir'de kına gecesi yapmıştı. Yakışıklı oyuncu, organizasyon öncesi müstakbel eşini evinden davul-zurnayla almıştı. Kına gecesinde Yıldız Çağrı Atiksoy, üç farklı kıyafet giymişti. Gece boyunca davul çalan Berk Oktay, müstakbel eşini pistte bir an olsun yalnız bırakmamıştı. 39 yaşındaki Oktay, yayınladığı fotoğrafa "Benim güzel gelinim' notunu düşmüştü. Atiksoy ise müstakbel eşiyle Türk bayrağı önünde verdiği pozu; "Çifte bayram" mesajıyla paylaşmıştı.

MUTLULUĞA 'EVET' DEDİLER

10 Eylül akşamı Polonezköy'de düğün yapan oyuncu çift, bir gün önce evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu. Oktay ve Atiksoy, ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı bir törenle mutluluğa 'evet' demişti. Nikâhtan bir kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaşan Berk Oktay, eşi Yıldız Çağrı'yı kalbini etikledi, paylaşımına da 'Öz'üm' notunu düştü. Ünlü çifte binlerce beğeni ve tebrik yorumları yağmıştı.

"RABBİM'E HER GÜN VARLIĞIN İÇİN ŞÜKREDİYORUM"

Yıldız Çağrı Atiksoy, 28 Ekim 1982 tarihinde dünyaya gelen eşi Berk Oktay'ın doğum gününde duygu yüklü bir paylaşım yaptı.

'Her ruhun bir eşi vardır' derler. Eşim... Şuraya yazdığım birkaç satırdan çok daha fazlasısın. Ama adettendir artık buradan da kutlanılıyor. Rabbim’e her gün varlığın için şükrediyorum. Bana bu duyguları, aşka dair tüm güzellikleri yaşattığın için teşekkür ediyorum. İlk günden beri ilmek ilmek emek kokan bir dünya kurduk kendimize. Bizim dünyamız. Sadece biz. İnandık. Ve bugün bu gerçekleştiyse, ikimiz de çok iyi biliyoruz ki bu dünyanın baş kahramanı sensin. Emeklerine. O güzel kalbine. Mucizelere. Eşsiz ruhuna. Sonsuz güce. İyi ki aynı dünyada açtık gözümüzü. Nice yaşlara ömrüm.

Küfürbaz astroloğun ifadesi ortaya çıktı: Savunması şoke etti! Küfürbaz astroloğun ifadesi ortaya çıktı: Savunması şoke etti!

BERK OKTAY KAYITSIZ KALMADI!

Atiksoy'a, eşi Oktay'dan kalp emojisiyle birlikte "Doldurdun yine gözlerimi" cevabı geldi. İsmail Ege Şaşmaz, Didem Balçın, Rüzgar Aksoy, Emre Basalak ve Burç Kümbetlioğlu gibi ünlü isimler de yazdıkları yorumlar ile oyuncunun doğum gününü kutladı.