2022'nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy 10 Eylül 2022'de Polonezköy'de düğün yapmış, bir gün de önce evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu. İkili, ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı törenle mutluluğa 'evet' demişti.

berk oktay

EL ELE ALIŞVERİŞ TURU

Berk Oktay ile eşi Yıldız Çağrı Atiksoy, önceki gün Vadistanbul'da el ele objektiflere yansıdı. Oyuncu çift, bebek mağazalarında tur attıktan sonra bir restoranda yemek yemeden önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

berk oktay

"2.5 AYLIK HAMİLEYİM"

Hamilelik haberlerini doğrulayan güzel oyuncu, "Evet, haber doğru. 2.5 aylık hamileyim. Cinsiyeti henüz belli değil. Hamilelik güzel geçiyor. Berk baba olacağını öğrendiğinde çok heyecanlandı. İlk defa onu böyle gördüm. Uzun zamandır biz de çok istiyorduk. Bu haber bizi çok mutlu etti" şeklinde konuştu.

berk oktay

"HEYECANDAN BİRKAÇ GÜN KENDİME GELEMEDİM"

 Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme  Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme

Baba olacağı haberini aldığında yaşadığı mutluluğu paylaşan Berk Oktay, "O duyguyu nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama birkaç gün heyecandan kendime gelemedim. İsim düşünmedik, sağlıkla aramıza gelmesini istiyoruz. Sabırsızca bekliyoruz" açıklamasını yaptı.

"YILDIZ HAYATIMDA BAŞIMA GELMİŞ EN GÜZEL ŞEY"

Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz aralık ayında eşiyle birlikte katıldığı etkinlikte romantik bir açıklamaya imza atmıştı.

"2022 yılı benim için muhteşemdi çünkü evlendim. Yıldız hayatımda başıma gelmiş en güzel şey. Yeni yıldan temennim de şu; insanlardan biraz vicdan ve merhamet diliyorum. Kadına ve canlıya yapılan şiddete 'hayır' diyorum."